KacperKurowski
30TARCHO TERROR3. Liga · 5WBA
- 2023–2025
- 40 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 3 drużyny
- 85pktw 9 meczach
- 9,4pktna mecz
- 4,3zbna mecz
- 2,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 283 min | 31:24 |
| Punkty | 85 | 9,4 |
| Zbiórki | 39 | 4,3 |
| — w ataku | 5 | 0,6 |
| — w obronie | 34 | 3,8 |
| Asysty | 22 | 2,4 |
| Przechwyty | 11 | 1,2 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 20 | 2,2 |
| Przewinienia | 5 | 0,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 64 | 7,1 |
- 30,0%FG30 z 100 z gry
- 20,9%3P14 z 67 za trzy
- 73,3%FT11 z 15 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 30 | 100 | 30,0% |
| Rzuty za dwa | 16 | 33 | 48,5% |
| Rzuty za trzy | 14 | 67 | 20,9% |
| Rzuty wolne | 11 | 15 | 73,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (5WBA) w barwach TARCHO TERROR. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 sty 2025 | P57 : 61 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 gru 2024 | Z85 : 83 | 36:49 | 10 | 6 | 5 | |
| 15 gru 2024 | P49 : 58 | 33:16 | 6 | 2 | 1 | |
| 7 gru 2024 | P58 : 74 | 32:21 | 5 | 3 | 1 | |
| 17 lis 2024 | P38 : 61 | 26:33 | 1 | 2 | 0 | |
| 9 lis 2024 | Z88 : 72 | 39:34 | 15 | 5 | 3 | |
| 27 paź 2024 | Z84 : 62 | 35:52 | 14 | 9 | 3 | |
| 19 paź 2024 | Z86 : 66 | 38:40 | 24 | 7 | 5 | |
| 29 wrz 2024 | Z75 : 71 | 39:30 | 10 | 5 | 4 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2025 · 40 meczów · 5 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 4 | 42:16 | 26 | 6,5 | 4,8 | 2,0 | 1,3 | 0,0 | 36,0% | 30,8% | 57,1% |
| 6WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 11 | 39:19 | 76 | 6,9 | 4,0 | 2,5 | 2,4 | 0,0 | 29,5% | 21,2% | 54,5% |
| 6WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 33:49 | 9 | 9,0 | 0,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 60,0% | 75,0% | — |
| 5WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 9 | 31:24 | 85 | 9,4 | 4,3 | 2,4 | 1,2 | 0,1 | 30,0% | 20,9% | 73,3% |
| 4WBA2. Liga | GKS TACHIMETR | 6 | 43:06 | 100 | 16,7 | 4,0 | 3,3 | 2,7 | 0,0 | 30,7% | 20,5% | 57,1% |
| 3WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 2 | 29:01 | 23 | 11,5 | 2,5 | 2,5 | 0,5 | 0,0 | 37,5% | 28,6% | 60,0% |
| 3WBA3. Liga | GKS TACHIMETR | 7 | 42:51 | 164 | 23,4 | 4,6 | 6,7 | 4,6 | 0,0 | 39,1% | 23,3% | 71,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






