KacperPolujanski
20HANTLE I GARY2. Liga · 3WBA
- 2023–2026
- 52 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 21pktw 8 meczach
- 2,6pktna mecz
- 2,8zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 215 min | 26:49 |
| Punkty | 21 | 2,6 |
| Zbiórki | 22 | 2,8 |
| — w ataku | 7 | 0,9 |
| — w obronie | 15 | 1,9 |
| Asysty | 10 | 1,3 |
| Przechwyty | 5 | 0,6 |
| Bloki | 3 | 0,4 |
| Straty | 9 | 1,1 |
| Przewinienia | 13 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 0,6 |
| Ocena (EFF) | 23 | 2,9 |
- 24,3%FG9 z 37 z gry
- 8,3%3P1 z 12 za trzy
- 66,7%FT2 z 3 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 9 | 37 | 24,3% |
| Rzuty za dwa | 8 | 25 | 32,0% |
| Rzuty za trzy | 1 | 12 | 8,3% |
| Rzuty wolne | 2 | 3 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (3WBA) w barwach HANTLE I GARY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 lis 2023 | P66 : 72 | 36:34 | 0 | 1 | 0 | |
| 19 lis 2023 | P62 : 67 | 25:33 | 0 | 2 | 3 | |
| 12 lis 2023 | P65 : 67 | 30:49 | 8 | 8 | 1 | |
| 28 paź 2023 | P54 : 77 | 36:23 | 0 | 2 | 2 | |
| 21 paź 2023 | P38 : 50 | 25:19 | 7 | 3 | 0 | |
| 15 paź 2023 | Z65 : 61 | 18:41 | 4 | 3 | 2 | |
| 8 paź 2023 | P41 : 54 | 23:38 | 2 | 2 | 1 | |
| 24 wrz 2023 | Z53 : 47 | 17:34 | 0 | 1 | 1 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 52 mecze · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 4 | 17:22 | 11 | 2,8 | 2,8 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 45,5% | 33,3% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 9 | 21:29 | 19 | 2,1 | 2,3 | 0,6 | 0,4 | 0,2 | 34,8% | 20,0% | 66,7% |
| 7WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 12 | 21:23 | 48 | 4,0 | 2,9 | 0,7 | 0,1 | 0,3 | 45,5% | 30,8% | 66,7% |
| 6WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 10 | 18:50 | 15 | 1,5 | 1,8 | 0,3 | 0,1 | 0,1 | 25,0% | 33,3% | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | HANTLE I GARY | 9 | 25:48 | 38 | 4,2 | 4,0 | 1,2 | 0,2 | 0,4 | 35,6% | 22,2% | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | HANTLE I GARY | 8 | 26:49 | 21 | 2,6 | 2,8 | 1,3 | 0,6 | 0,4 | 24,3% | 8,3% | 66,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






