KacperPolujanski
12BANKSTERSLiga Mistrzów · 9WBA
- 2023–2026
- 52 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 11pktw 4 meczach
- 2,8pktna mecz
- 2,8zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 69 min | 17:22 |
| Punkty | 11 | 2,8 |
| Zbiórki | 11 | 2,8 |
| — w ataku | 3 | 0,8 |
| — w obronie | 8 | 2,0 |
| Asysty | 5 | 1,3 |
| Przechwyty | 1 | 0,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 5 | 1,3 |
| Przewinienia | 7 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 17 | 4,3 |
- 45,5%FG5 z 11 z gry
- 33,3%3P1 z 3 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 5 | 11 | 45,5% |
| Rzuty za dwa | 4 | 8 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 1 | 3 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (9WBA) w barwach BANKSTERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 paź 2026 | Z58 : 50 | 12:16 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 paź 2026 | Z63 : 59 | 18:38 | 2 | 1 | 2 | |
| 4 paź 2026 | Z96 : 73 | 21:37 | 9 | 5 | 3 | |
| 27 wrz 2026 | Z65 : 57 | 16:58 | 0 | 5 | 0 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 52 mecze · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 4 | 17:22 | 11 | 2,8 | 2,8 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 45,5% | 33,3% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 9 | 21:29 | 19 | 2,1 | 2,3 | 0,6 | 0,4 | 0,2 | 34,8% | 20,0% | 66,7% |
| 7WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 12 | 21:23 | 48 | 4,0 | 2,9 | 0,7 | 0,1 | 0,3 | 45,5% | 30,8% | 66,7% |
| 6WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 10 | 18:50 | 15 | 1,5 | 1,8 | 0,3 | 0,1 | 0,1 | 25,0% | 33,3% | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | HANTLE I GARY | 9 | 25:48 | 38 | 4,2 | 4,0 | 1,2 | 0,2 | 0,4 | 35,6% | 22,2% | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | HANTLE I GARY | 8 | 26:49 | 21 | 2,6 | 2,8 | 1,3 | 0,6 | 0,4 | 24,3% | 8,3% | 66,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






