KacperWoznicki
5NIE DAJ ZA TRZY1. Liga · 49. Sezon - Jesień 2021
- 2021–2026
- 53 mecze w karierze
- 7 sezonów
- 3 drużyny
- 39pktw 7 meczach
- 5,6pktna mecz
- 5,4zbna mecz
- 1,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 239 min | 34:05 |
| Punkty | 39 | 5,6 |
| Zbiórki | 38 | 5,4 |
| — w ataku | 10 | 1,4 |
| — w obronie | 28 | 4,0 |
| Asysty | 8 | 1,1 |
| Przechwyty | 3 | 0,4 |
| Bloki | 4 | 0,6 |
| Straty | 7 | 1,0 |
| Przewinienia | 21 | 3,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 1,1 |
| Ocena (EFF) | 59 | 8,4 |
- 45,0%FG18 z 40 z gry
- 0,0%3P0 z 4 za trzy
- 42,9%FT3 z 7 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 18 | 40 | 45,0% |
| Rzuty za dwa | 18 | 36 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 0 | 4 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 3 | 7 | 42,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach NIE DAJ ZA TRZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 lut 2022 | P48 : 107 | 48:00 | 8 | 11 | 2 | |
| 16 sty 2022 | P54 : 68 | 37:52 | 11 | 3 | 2 | |
| 5 gru 2021 | Z61 : 55 | 33:02 | 4 | 5 | 2 | |
| 21 lis 2021 | Z54 : 48 | 32:22 | 4 | 5 | 1 | |
| 14 lis 2021 | P54 : 64 | 25:37 | 1 | 6 | 0 | |
| 24 paź 2021 | P72 : 96 | 26:10 | 7 | 2 | 1 | |
| 3 paź 2021 | Z69 : 64 | 35:31 | 4 | 6 | 0 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 53 mecze · 7 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 3 | 38:32 | 17 | 5,7 | 7,3 | 2,0 | 0,3 | 0,3 | 36,4% | 0,0% | 50,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | OCTO | 6 | 25:16 | 23 | 3,8 | 2,7 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | 41,7% | — | 75,0% |
| 7WBA1. Liga | OCTO | 13 | 32:25 | 82 | 6,3 | 6,5 | 1,5 | 0,7 | 0,5 | 45,5% | 33,3% | 52,4% |
| 7WBABaraże | OCTO | 1 | 34:13 | 2 | 2,0 | 7,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 100,0% | — | — |
| 6WBA1. Liga | OCTO | 10 | 37:57 | 72 | 7,2 | 6,5 | 2,4 | 0,9 | 0,5 | 49,3% | 0,0% | 50,0% |
| 6WBABaraże | OCTO | 1 | 42:57 | 6 | 6,0 | 12,0 | 6,0 | 0,0 | 1,0 | 50,0% | — | — |
| 3WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 7 | 21:14 | 26 | 3,7 | 3,6 | 0,9 | 0,0 | 0,9 | 50,0% | — | 75,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 7 | 34:05 | 39 | 5,6 | 5,4 | 1,1 | 0,4 | 0,6 | 45,0% | 0,0% | 42,9% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | NIE DAJ ZA TRZY | 5 | 31:00 | 37 | 7,4 | 4,4 | 2,4 | 1,2 | 0,6 | 50,0% | 0,0% | 25,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






