KamilJastak
9TARGOWEKLiga Mistrzów · 8WBA
- 2021–2026
- 86 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 3 drużyny
- 218pktw 11 meczach
- 19,8pktna mecz
- 3,3zbna mecz
- 1,5astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 58,6%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 52,0%
- 55,4%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 48,9%
- 47,7%Udział trójek w rzutach z gryliga: 39,8%
Średnia ligi to średnia z 132 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w Liga Mistrzów (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 0punktów w końcówkachw 4 wyrównanych meczach · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- 0,0%z gry w końcówkach0 z 2 rzutów z gry
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 21 / 44 | 47,7% | 52,9% |
| Półdystans | 21 / 48 | 43,8% | 47,5% |
| Za trzy | 37 / 84 | 44,0% | 30,1% |
| Razem z gry | 79 / 176 | 44,9% | 42,9% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 39najwięcej punktówz HUTNIK WARSZAWA, 19 kwi 2026
- 8najwięcej zbiórekz HUTNIK WARSZAWA, 19 kwi 2026
- 5najwięcej asystz HUTNIK WARSZAWA, 19 kwi 2026
- 44najlepszy mecz (EFF)39 pkt, 8 zb, 5 as — z HUTNIK WARSZAWA, 19 kwi 2026
- 1111 meczów z 10+ pkt z rzęduseria trwa
- 55 meczów z 20+ pktz 11 rozegranych
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 86 meczów · 8 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3079 min | 35:48 |
| Punkty | 1550 | 18,0 |
| Zbiórki | 249 | 2,9 |
| — w ataku | 72 | 0,8 |
| — w obronie | 177 | 2,1 |
| Asysty | 191 | 2,2 |
| Przechwyty | 101 | 1,2 |
| Bloki | 6 | 0,1 |
| Straty | 135 | 1,6 |
| Przewinienia | 132 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 165 | 1,9 |
| Ocena (EFF) | 1243 | 14,5 |
- 46,5%FG602 z 1294 z gry
- 40,1%3P190 z 474 za trzy
- 85,2%FT156 z 183 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 602 | 1294 | 46,5% |
| Rzuty za dwa | 412 | 820 | 50,2% |
| Rzuty za trzy | 190 | 474 | 40,1% |
| Rzuty wolne | 156 | 183 | 85,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktów9 razy · ostatnio z HUTNIK WARSZAWA, 19 kwi 2026
- Mecz 7+ asyst3 razy · ostatnio z MSJ VISION, 17 mar 2024
- Mecz 4+ trójki14 razy · ostatnio z POLIBUDA, 7 maj 2026
- Double-double2 razy · ostatnio z POLSKA KLUB SPORTOWY, 24 lis 2024
- 1000 punktówpunktów w karierze: 1550
- 50 meczówrozegranych meczów: 83
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 8
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
GKS TACHIMETR12 lis 202341pkt6zb7as47eff
HUTNIK WARSZAWA19 kwi 202639pkt8zb5as44eff
THAISTY TIGERS17 gru 202334pkt5zb2as36eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






