KamilStaniewski
24HANTLE I GARY2. Liga · 4WBA
- 2021–2025
- 35 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 2 drużyny
- 60pktw 8 meczach
- 7,5pktna mecz
- 7,9zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 253 min | 31:40 |
| Punkty | 60 | 7,5 |
| Zbiórki | 63 | 7,9 |
| — w ataku | 24 | 3,0 |
| — w obronie | 39 | 4,9 |
| Asysty | 16 | 2,0 |
| Przechwyty | 4 | 0,5 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 21 | 2,6 |
| Przewinienia | 16 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 87 | 10,9 |
- 43,4%FG23 z 53 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 70,0%FT14 z 20 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 23 | 53 | 43,4% |
| Rzuty za dwa | 23 | 53 | 43,4% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 14 | 20 | 70,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach HANTLE I GARY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 maj 2024 | P56 : 62 | 26:23 | 0 | 6 | 2 | |
| 20 kwi 2024 | Z65 : 61 | 45:37 | 20 | 11 | 1 | |
| 7 kwi 2024 | Z73 : 66 | 35:45 | 7 | 10 | 4 | |
| 23 mar 2024 | Z60 : 55 | 28:31 | 6 | 6 | 2 | |
| 9 mar 2024 | Z71 : 63 | 20:00 | 7 | 6 | 1 | |
| 2 mar 2024 | P56 : 65 | 33:15 | 6 | 8 | 4 | |
| 25 lut 2024 | P64 : 70 | 36:28 | 13 | 12 | 2 | |
| 18 lut 2024 | P38 : 59 | 27:19 | 1 | 4 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 35 meczów · 8 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 8 | 27:22 | 47 | 5,9 | 4,1 | 1,9 | 0,9 | 0,3 | 53,5% | — | 33,3% |
| 4WBA1. Liga | BANKSTERS | 1 | 29:34 | 2 | 2,0 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | — | — |
| 4WBA2. Liga | HANTLE I GARY | 8 | 31:40 | 60 | 7,5 | 7,9 | 2,0 | 0,5 | 0,1 | 43,4% | — | 70,0% |
| 3WBA1. Liga | BANKSTERS | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 2WBA2. Liga | BANKSTERS | 1 | 22:48 | 2 | 2,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | — | — |
| 1WBA2. Liga | BANKSTERS | 1 | 34:30 | 13 | 13,0 | 4,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 75,0% | — | 50,0% |
| UNBA 502. Liga | BANKSTERS | 1 | 38:53 | 10 | 10,0 | 8,0 | 1,0 | 2,0 | 1,0 | 55,6% | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | HANTLE I GARY | 4 | 28:39 | 27 | 6,8 | 5,5 | 0,5 | 1,0 | 0,3 | 68,4% | — | 25,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | BANKSTERS | 3 | 18:55 | 9 | 3,0 | 3,3 | 0,3 | 0,0 | 0,7 | 36,4% | — | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | HANTLE I GARY | 3 | 29:34 | 33 | 11,0 | 11,0 | 2,0 | 0,7 | 0,3 | 75,0% | — | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | BANKSTERS | 3 | 32:37 | 26 | 8,7 | 7,3 | 1,0 | 0,3 | 0,7 | 62,5% | 100,0% | 45,5% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | HANTLE I GARY | 1 | 44:23 | 15 | 15,0 | 6,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 54,5% | 0,0% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






