KarolDenysenko
0PIASECZUSETS1. Liga · 4WBA
- 2021–2026
- 118 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 3 drużyny
- 23pktw 7 meczach
- 3,3pktna mecz
- 6,4zbna mecz
- 1,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 182 min | 26:02 |
| Punkty | 23 | 3,3 |
| Zbiórki | 45 | 6,4 |
| — w ataku | 17 | 2,4 |
| — w obronie | 28 | 4,0 |
| Asysty | 8 | 1,1 |
| Przechwyty | 3 | 0,4 |
| Bloki | 5 | 0,7 |
| Straty | 4 | 0,6 |
| Przewinienia | 17 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 63 | 9,0 |
- 37,0%FG10 z 27 z gry
- 20,0%3P1 z 5 za trzy
- 100,0%FT2 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 10 | 27 | 37,0% |
| Rzuty za dwa | 9 | 22 | 40,9% |
| Rzuty za trzy | 1 | 5 | 20,0% |
| Rzuty wolne | 2 | 2 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (4WBA) w barwach PIASECZUSETS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 maj 2024 | P52 : 57 | 19:37 | 2 | 3 | 2 | |
| 19 maj 2024 | P68 : 78 | 25:03 | 2 | 8 | 1 | |
| 14 kwi 2024 | P68 : 95 | 43:38 | 9 | 10 | 1 | |
| 24 mar 2024 | Z69 : 59 | 28:06 | 0 | 8 | 0 | |
| 17 mar 2024 | P71 : 82 | 38:37 | 2 | 12 | 3 | |
| 10 mar 2024 | P70 : 74 | 11:58 | 8 | 3 | 0 | |
| 3 mar 2024 | Z73 : 67 | 15:16 | 0 | 1 | 1 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 118 meczów · 11 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 2 | 31:48 | 4 | 2,0 | 8,0 | 3,0 | 0,5 | 1,0 | 50,0% | — | 0,0% |
| 9WBA1. Liga | RUN'N GUN | 3 | 36:01 | 17 | 5,7 | 7,0 | 1,7 | 1,0 | 0,0 | 38,9% | 50,0% | 50,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 10 | 22:51 | 40 | 4,0 | 4,0 | 1,0 | 0,5 | 0,2 | 46,2% | — | 50,0% |
| 8WBA1. Liga | RUN'N GUN | 8 | 28:38 | 49 | 6,1 | 4,8 | 0,8 | 0,5 | 0,4 | 43,4% | 0,0% | 50,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 11 | 23:57 | 38 | 3,5 | 5,0 | 1,0 | 0,5 | 0,3 | 45,9% | 0,0% | 80,0% |
| 7WBA1. Liga | RUN'N GUN | 6 | 24:52 | 46 | 7,7 | 7,0 | 0,8 | 0,5 | 0,5 | 52,8% | 0,0% | 66,7% |
| 6WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 10 | 26:45 | 38 | 3,8 | 6,0 | 1,0 | 1,0 | 0,6 | 45,2% | 0,0% | 0,0% |
| 6WBA1. Liga | RUN'N GUN | 6 | 29:22 | 67 | 11,2 | 6,0 | 1,0 | 1,2 | 1,3 | 53,6% | 0,0% | 63,6% |
| 5WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 11 | 18:39 | 41 | 3,7 | 4,6 | 0,4 | 0,5 | 0,5 | 42,5% | 0,0% | 87,5% |
| 4WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 7 | 26:02 | 23 | 3,3 | 6,4 | 1,1 | 0,4 | 0,7 | 37,0% | 20,0% | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | RUN'N GUN | 2 | 18:44 | 6 | 3,0 | 5,5 | 1,5 | 0,5 | 0,5 | 33,3% | — | — |
| 3WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 10 | 25:22 | 47 | 4,7 | 3,8 | 1,0 | 0,4 | 0,6 | 51,2% | — | 71,4% |
| 2WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 12 | 21:34 | 72 | 6,0 | 4,5 | 0,8 | 0,7 | 0,4 | 54,5% | 0,0% | 0,0% |
| 1WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 10 | 26:45 | 42 | 4,2 | 4,6 | 1,0 | 0,9 | 0,5 | 42,5% | 40,0% | 66,7% |
| UNBA 501. Liga | MM PROBASKET | 9 | 37:10 | 53 | 5,9 | 7,4 | 1,4 | 1,0 | 0,4 | 40,0% | 28,6% | 63,6% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | MM PROBASKET | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






