Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 324 min | 40:28 |
| Punkty | 95 | 11,9 |
| Zbiórki | 57 | 7,1 |
| — w ataku | 14 | 1,8 |
| — w obronie | 43 | 5,4 |
| Asysty | 11 | 1,4 |
| Przechwyty | 4 | 0,5 |
| Bloki | 10 | 1,3 |
| Straty | 18 | 2,3 |
| Przewinienia | 10 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 34 | 4,3 |
| Ocena (EFF) | 81 | 10,1 |
- 38,2%FG34 z 89 z gry
- 0,0%3P0 z 5 za trzy
- 54,0%FT27 z 50 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 34 | 89 | 38,2% |
| Rzuty za dwa | 34 | 84 | 40,5% |
| Rzuty za trzy | 0 | 5 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 27 | 50 | 54,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (2WBA) w barwach NLB. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 maj 2023 | Z79 : 70 | 31:49 | 10 | 9 | 3 | |
| 23 kwi 2023 | Z62 : 57 | 42:12 | 14 | 8 | 1 | |
| 16 kwi 2023 | Z66 : 57 | 40:58 | 10 | 10 | 1 | |
| 2 kwi 2023 | Z82 : 66 | 45:02 | 22 | 7 | 1 | |
| 18 mar 2023 | Z61 : 54 | 40:17 | 7 | 3 | 2 | |
| 12 mar 2023 | P57 : 65 | 43:45 | 10 | 9 | 1 | |
| 5 mar 2023 | P59 : 73 | 38:58 | 13 | 7 | 2 | |
| 29 sty 2023 | P54 : 84 | 40:46 | 9 | 4 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 97 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | NLB | 3 | 37:44 | 37 | 12,3 | 6,0 | 1,3 | 0,7 | 0,7 | 59,3% | — | 35,7% |
| 8WBA3. Liga | NLB | 6 | 26:04 | 49 | 8,2 | 5,2 | 2,0 | 0,7 | 0,7 | 59,4% | — | 55,0% |
| 7WBA3. Liga | NLB | 9 | 26:36 | 64 | 7,1 | 4,3 | 1,6 | 0,4 | 1,0 | 38,4% | 0,0% | 47,1% |
| 6WBA3. Liga | NLB | 11 | 36:03 | 108 | 9,8 | 6,8 | 1,3 | 0,5 | 0,6 | 41,2% | 0,0% | 44,4% |
| 6WBABaraże | NLB | 1 | 40:07 | 9 | 9,0 | 8,0 | 3,0 | 2,0 | 1,0 | 33,3% | — | 42,9% |
| 5WBA3. Liga | NLB | 8 | 37:52 | 78 | 9,8 | 8,8 | 1,6 | 0,8 | 1,1 | 40,5% | 0,0% | 58,3% |
| 4WBA3. Liga | NLB | 9 | 31:14 | 59 | 6,6 | 5,8 | 0,9 | 1,0 | 0,6 | 34,7% | 0,0% | 42,9% |
| 3WBA2. Liga | NLB | 10 | 38:52 | 107 | 10,7 | 7,1 | 3,2 | 1,3 | 1,4 | 36,8% | 0,0% | 41,8% |
| 2WBA2. Liga | NLB | 8 | 40:28 | 95 | 11,9 | 7,1 | 1,4 | 0,5 | 1,3 | 38,2% | 0,0% | 54,0% |
| 1WBA2. Liga | NLB | 10 | 37:26 | 121 | 12,1 | 7,0 | 1,6 | 1,1 | 1,0 | 40,2% | 0,0% | 50,0% |
| 1WBABaraże | NLB | 1 | 43:47 | 11 | 11,0 | 8,0 | 1,0 | 3,0 | 1,0 | 41,7% | 0,0% | 50,0% |
| UNBA 502. Liga | NLB | 10 | 41:27 | 154 | 15,4 | 6,8 | 3,1 | 1,6 | 1,1 | 42,9% | — | 39,4% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | NLB | 6 | 35:22 | 100 | 16,7 | 6,2 | 2,0 | 1,8 | 0,8 | 54,5% | 50,0% | 41,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | NLB | 5 | 39:08 | 81 | 16,2 | 8,4 | 2,8 | 0,6 | 0,8 | 50,7% | — | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






