KirilDziatchuk
17HUTNIK WARSZAWALiga Mistrzów · 8WBA
- 2024–2026
- 29 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 66pktw 5 meczach
- 13,2pktna mecz
- 6,4zbna mecz
- 2,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 142 min | 28:19 |
| Punkty | 66 | 13,2 |
| Zbiórki | 32 | 6,4 |
| — w ataku | 8 | 1,6 |
| — w obronie | 24 | 4,8 |
| Asysty | 11 | 2,2 |
| Przechwyty | 4 | 0,8 |
| Bloki | 2 | 0,4 |
| Straty | 8 | 1,6 |
| Przewinienia | 10 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 27 | 5,4 |
| Ocena (EFF) | 66 | 13,2 |
- 42,9%FG21 z 49 z gry
- 12,5%3P1 z 8 za trzy
- 63,9%FT23 z 36 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 21 | 49 | 42,9% |
| Rzuty za dwa | 20 | 41 | 48,8% |
| Rzuty za trzy | 1 | 8 | 12,5% |
| Rzuty wolne | 23 | 36 | 63,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (8WBA) w barwach HUTNIK WARSZAWA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 maj 2026 | P60 : 69 | 25:49 | 13 | 7 | 0 | |
| 29 mar 2026 | Z90 : 74 | 48:00 | 27 | 9 | 6 | |
| 15 mar 2026 | Z91 : 62 | 30:16 | 12 | 7 | 2 | |
| 8 mar 2026 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 lut 2026 | P63 : 66 | 37:28 | 14 | 9 | 3 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 29 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 26:28 | 10 | 10,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 42,9% | — | 66,7% |
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 5 | 28:19 | 66 | 13,2 | 6,4 | 2,2 | 0,8 | 0,4 | 42,9% | 12,5% | 63,9% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 25:40 | 96 | 10,7 | 6,9 | 1,6 | 0,3 | 0,3 | 66,7% | 0,0% | 65,1% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 7 | 33:27 | 89 | 12,7 | 7,7 | 1,9 | 0,9 | 0,1 | 40,0% | 36,4% | 73,2% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 7 | 31:15 | 75 | 10,7 | 7,0 | 2,1 | 1,6 | 0,3 | 41,1% | 0,0% | 80,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






