KirilDziatchuk
17HUTNIK WARSZAWALiga Mistrzów · 6WBA
- 2024–2026
- 29 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 89pktw 7 meczach
- 12,7pktna mecz
- 7,7zbna mecz
- 1,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 234 min | 33:27 |
| Punkty | 89 | 12,7 |
| Zbiórki | 54 | 7,7 |
| — w ataku | 11 | 1,6 |
| — w obronie | 43 | 6,1 |
| Asysty | 13 | 1,9 |
| Przechwyty | 6 | 0,9 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 19 | 2,7 |
| Przewinienia | 9 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 30 | 4,3 |
| Ocena (EFF) | 96 | 13,7 |
- 40,0%FG22 z 55 z gry
- 36,4%3P4 z 11 za trzy
- 73,2%FT41 z 56 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 22 | 55 | 40,0% |
| Rzuty za dwa | 18 | 44 | 40,9% |
| Rzuty za trzy | 4 | 11 | 36,4% |
| Rzuty wolne | 41 | 56 | 73,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (6WBA) w barwach HUTNIK WARSZAWA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 cze 2025 | P67 : 74 | 30:31 | 10 | 4 | 2 | |
| 25 maj 2025 | Z63 : 52 | 41:19 | 23 | 13 | 2 | |
| 22 maj 2025 | P54 : 66 | 25:51 | 13 | 10 | 0 | |
| 18 maj 2025 | Z104 : 63 | 33:02 | 12 | 7 | 1 | |
| 27 kwi 2025 | P70 : 110 | 36:00 | 7 | 7 | 4 | |
| 6 kwi 2025 | Z78 : 76 | 38:58 | 14 | 7 | 1 | |
| 9 mar 2025 | Z74 : 63 | 28:25 | 10 | 6 | 3 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 29 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 26:28 | 10 | 10,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 42,9% | — | 66,7% |
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 5 | 28:19 | 66 | 13,2 | 6,4 | 2,2 | 0,8 | 0,4 | 42,9% | 12,5% | 63,9% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 25:40 | 96 | 10,7 | 6,9 | 1,6 | 0,3 | 0,3 | 66,7% | 0,0% | 65,1% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 7 | 33:27 | 89 | 12,7 | 7,7 | 1,9 | 0,9 | 0,1 | 40,0% | 36,4% | 73,2% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 7 | 31:15 | 75 | 10,7 | 7,0 | 2,1 | 1,6 | 0,3 | 41,1% | 0,0% | 80,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






