KirilDziatchuk
99HUTNIK WARSZAWALiga Mistrzów · 5WBA
- 2024–2026
- 29 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 75pktw 7 meczach
- 10,7pktna mecz
- 7,0zbna mecz
- 2,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 219 min | 31:15 |
| Punkty | 75 | 10,7 |
| Zbiórki | 49 | 7,0 |
| — w ataku | 13 | 1,9 |
| — w obronie | 36 | 5,1 |
| Asysty | 15 | 2,1 |
| Przechwyty | 11 | 1,6 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 10 | 1,4 |
| Przewinienia | 17 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 19 | 2,7 |
| Ocena (EFF) | 102 | 14,6 |
- 41,1%FG23 z 56 z gry
- 0,0%3P0 z 6 za trzy
- 80,6%FT29 z 36 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 23 | 56 | 41,1% |
| Rzuty za dwa | 23 | 50 | 46,0% |
| Rzuty za trzy | 0 | 6 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 29 | 36 | 80,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach HUTNIK WARSZAWA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 sty 2025 | Z60 : 46 | 25:03 | 2 | 2 | 1 | |
| 12 sty 2025 | Z75 : 72 | 27:01 | 6 | 6 | 2 | |
| 8 gru 2024 | Z90 : 80 | 38:37 | 9 | 9 | 6 | |
| 24 lis 2024 | Z20 : 0 | 39:01 | 12 | 11 | 0 | |
| 17 lis 2024 | P69 : 71 | 33:19 | 13 | 9 | 1 | |
| 20 paź 2024 | Z95 : 41 | 21:58 | 9 | 7 | 3 | |
| 13 paź 2024 | Z70 : 65 | 33:43 | 24 | 5 | 2 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 29 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 26:28 | 10 | 10,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 42,9% | — | 66,7% |
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 5 | 28:19 | 66 | 13,2 | 6,4 | 2,2 | 0,8 | 0,4 | 42,9% | 12,5% | 63,9% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 25:40 | 96 | 10,7 | 6,9 | 1,6 | 0,3 | 0,3 | 66,7% | 0,0% | 65,1% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 7 | 33:27 | 89 | 12,7 | 7,7 | 1,9 | 0,9 | 0,1 | 40,0% | 36,4% | 73,2% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 7 | 31:15 | 75 | 10,7 | 7,0 | 2,1 | 1,6 | 0,3 | 41,1% | 0,0% | 80,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






