Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 50,6%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 51,1%
- 46,2%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 48,0%
- 1,9%Udział trójek w rzutach z gryliga: 39,4%
Średnia ligi to średnia z 123 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (2WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 12najwięcej punktówz PIASECZUSETS, 19 mar 2023
- 7najwięcej zbiórekz PIASECZUSETS, 19 mar 2023
- 4najwięcej asystz NTL, 14 maj 2023
- 16najlepszy mecz (EFF)8 pkt, 7 zb, 2 as — z SHTOPKE BASKET, 18 cze 2023
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2025 · 62 mecze · 8 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1388 min | 22:23 |
| Punkty | 409 | 6,6 |
| Zbiórki | 284 | 4,6 |
| — w ataku | 103 | 1,7 |
| — w obronie | 181 | 2,9 |
| Asysty | 78 | 1,3 |
| Przechwyty | 41 | 0,7 |
| Bloki | 10 | 0,2 |
| Straty | 66 | 1,1 |
| Przewinienia | 66 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 120 | 1,9 |
| Ocena (EFF) | 488 | 7,9 |
- 42,5%FG150 z 353 z gry
- 11,1%3P2 z 18 za trzy
- 62,2%FT107 z 172 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 150 | 353 | 42,5% |
| Rzuty za dwa | 148 | 335 | 44,2% |
| Rzuty za trzy | 2 | 18 | 11,1% |
| Rzuty wolne | 107 | 172 | 62,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Double-double2 razy · ostatnio z BC LITUANICA, 9 lis 2025
- 100 punktówpunktów w karierze: 409
- 50 meczówrozegranych meczów: 58
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 8
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
OSTAP RUSZTOWANIA26 wrz 202122pkt6zb4as25eff
BC LITUANICA9 lis 202517pkt11zb1as24eff
POLIBUDA10 paź 202113pkt13zb2as18eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






