KonradIzowski
- 2021–2026
- 54 mecze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 482pktw karierze
- 8,9pktna mecz
- 4,2zbna mecz
- 2,9astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2017 min | 37:22 |
| Punkty | 482 | 8,9 |
| Zbiórki | 228 | 4,2 |
| — w ataku | 53 | 1,0 |
| — w obronie | 175 | 3,2 |
| Asysty | 155 | 2,9 |
| Przechwyty | 90 | 1,7 |
| Bloki | 4 | 0,1 |
| Straty | 96 | 1,8 |
| Przewinienia | 124 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 46 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 433 | 8,0 |
- 34,4%FG210 z 611 z gry
- 20,5%3P35 z 171 za trzy
- 48,2%FT27 z 56 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 210 | 611 | 34,4% |
| Rzuty za dwa | 175 | 440 | 39,8% |
| Rzuty za trzy | 35 | 171 | 20,5% |
| Rzuty wolne | 27 | 56 | 48,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 2 | 39:45 | 6 | 3,0 | 6,0 | 3,5 | 1,0 | 0,5 | 25,0% | 0,0% | — |
| 8WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 38:46 | 35 | 5,0 | 3,6 | 4,0 | 2,3 | 0,0 | 28,8% | 11,8% | 37,5% |
| 7WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 1 | 40:22 | 14 | 14,0 | 7,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 50,0% | — |
| 6WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 34:35 | 41 | 5,9 | 3,3 | 2,3 | 1,9 | 0,0 | 34,7% | 30,0% | 16,7% |
| 5WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 4 | 37:28 | 44 | 11,0 | 5,3 | 2,3 | 1,8 | 0,0 | 35,3% | 23,5% | 66,7% |
| 4WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 9 | 37:33 | 110 | 12,2 | 4,7 | 1,9 | 1,4 | 0,1 | 41,9% | 26,9% | 62,5% |
| 3WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 3 | 37:05 | 29 | 9,7 | 3,7 | 3,7 | 2,7 | 0,0 | 30,0% | 14,3% | 50,0% |
| 2WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 3 | 26:26 | 23 | 7,7 | 3,3 | 2,0 | 1,7 | 0,3 | 32,3% | 18,2% | 50,0% |
| 1WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 40:56 | 74 | 10,6 | 5,1 | 5,0 | 1,9 | 0,0 | 32,7% | 28,6% | 40,0% |
| UNBA 503. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 42:03 | 75 | 10,7 | 4,6 | 2,3 | 1,3 | 0,1 | 32,4% | 10,7% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 2 | 21:06 | 18 | 9,0 | 2,0 | 2,5 | 0,5 | 0,0 | 42,1% | 50,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 2 | 41:16 | 13 | 6,5 | 2,5 | 1,5 | 1,0 | 0,0 | 24,0% | 10,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






