KonradIzowski
9WARSAW GREEN GOOSE3. Liga · 1WBA
- 2021–2026
- 54 mecze w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 74pktw 7 meczach
- 10,6pktna mecz
- 5,1zbna mecz
- 5,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 287 min | 40:56 |
| Punkty | 74 | 10,6 |
| Zbiórki | 36 | 5,1 |
| — w ataku | 9 | 1,3 |
| — w obronie | 27 | 3,9 |
| Asysty | 35 | 5,0 |
| Przechwyty | 13 | 1,9 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 16 | 2,3 |
| Przewinienia | 16 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 68 | 9,7 |
- 32,7%FG33 z 101 z gry
- 28,6%3P4 z 14 za trzy
- 40,0%FT4 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 33 | 101 | 32,7% |
| Rzuty za dwa | 29 | 87 | 33,3% |
| Rzuty za trzy | 4 | 14 | 28,6% |
| Rzuty wolne | 4 | 10 | 40,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (1WBA) w barwach WARSAW GREEN GOOSE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 gru 2022 | Z64 : 58 | 32:51 | 6 | 7 | 6 | |
| 11 gru 2022 | P46 : 81 | 40:19 | 12 | 5 | 8 | |
| 3 gru 2022 | Z45 : 43 | 43:25 | 12 | 7 | 5 | |
| 6 lis 2022 | P49 : 77 | 44:15 | 13 | 4 | 4 | |
| 22 paź 2022 | P50 : 64 | 35:19 | 0 | 6 | 4 | |
| 16 paź 2022 | P53 : 80 | 44:43 | 14 | 3 | 4 | |
| 2 paź 2022 | P74 : 81 | 45:43 | 17 | 4 | 4 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 54 mecze · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 2 | 39:45 | 6 | 3,0 | 6,0 | 3,5 | 1,0 | 0,5 | 25,0% | 0,0% | — |
| 8WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 38:46 | 35 | 5,0 | 3,6 | 4,0 | 2,3 | 0,0 | 28,8% | 11,8% | 37,5% |
| 7WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 1 | 40:22 | 14 | 14,0 | 7,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 50,0% | — |
| 6WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 34:35 | 41 | 5,9 | 3,3 | 2,3 | 1,9 | 0,0 | 34,7% | 30,0% | 16,7% |
| 5WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 4 | 37:28 | 44 | 11,0 | 5,3 | 2,3 | 1,8 | 0,0 | 35,3% | 23,5% | 66,7% |
| 4WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 9 | 37:33 | 110 | 12,2 | 4,7 | 1,9 | 1,4 | 0,1 | 41,9% | 26,9% | 62,5% |
| 3WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 3 | 37:05 | 29 | 9,7 | 3,7 | 3,7 | 2,7 | 0,0 | 30,0% | 14,3% | 50,0% |
| 2WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 3 | 26:26 | 23 | 7,7 | 3,3 | 2,0 | 1,7 | 0,3 | 32,3% | 18,2% | 50,0% |
| 1WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 40:56 | 74 | 10,6 | 5,1 | 5,0 | 1,9 | 0,0 | 32,7% | 28,6% | 40,0% |
| UNBA 503. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 42:03 | 75 | 10,7 | 4,6 | 2,3 | 1,3 | 0,1 | 32,4% | 10,7% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 2 | 21:06 | 18 | 9,0 | 2,0 | 2,5 | 0,5 | 0,0 | 42,1% | 50,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 2 | 41:16 | 13 | 6,5 | 2,5 | 1,5 | 1,0 | 0,0 | 24,0% | 10,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






