KonradIzowski
9WARSAW GREEN GOOSE3. Liga · 2WBA
- 2021–2026
- 54 mecze w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 23pktw 3 meczach
- 7,7pktna mecz
- 3,3zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 79 min | 26:26 |
| Punkty | 23 | 7,7 |
| Zbiórki | 10 | 3,3 |
| — w ataku | 1 | 0,3 |
| — w obronie | 9 | 3,0 |
| Asysty | 6 | 2,0 |
| Przechwyty | 5 | 1,7 |
| Bloki | 1 | 0,3 |
| Straty | 6 | 2,0 |
| Przewinienia | 7 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 0 | 0,0 |
| Ocena (EFF) | 17 | 5,7 |
- 32,3%FG10 z 31 z gry
- 18,2%3P2 z 11 za trzy
- 50,0%FT1 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 10 | 31 | 32,3% |
| Rzuty za dwa | 8 | 20 | 40,0% |
| Rzuty za trzy | 2 | 11 | 18,2% |
| Rzuty wolne | 1 | 2 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (2WBA) w barwach WARSAW GREEN GOOSE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 maj 2023 | P41 : 70 | 40:28 | 16 | 8 | 1 | |
| 22 kwi 2023 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 lut 2023 | Z62 : 49 | 38:51 | 7 | 2 | 5 |
3 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 54 mecze · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 2 | 39:45 | 6 | 3,0 | 6,0 | 3,5 | 1,0 | 0,5 | 25,0% | 0,0% | — |
| 8WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 38:46 | 35 | 5,0 | 3,6 | 4,0 | 2,3 | 0,0 | 28,8% | 11,8% | 37,5% |
| 7WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 1 | 40:22 | 14 | 14,0 | 7,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 50,0% | — |
| 6WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 34:35 | 41 | 5,9 | 3,3 | 2,3 | 1,9 | 0,0 | 34,7% | 30,0% | 16,7% |
| 5WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 4 | 37:28 | 44 | 11,0 | 5,3 | 2,3 | 1,8 | 0,0 | 35,3% | 23,5% | 66,7% |
| 4WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 9 | 37:33 | 110 | 12,2 | 4,7 | 1,9 | 1,4 | 0,1 | 41,9% | 26,9% | 62,5% |
| 3WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 3 | 37:05 | 29 | 9,7 | 3,7 | 3,7 | 2,7 | 0,0 | 30,0% | 14,3% | 50,0% |
| 2WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 3 | 26:26 | 23 | 7,7 | 3,3 | 2,0 | 1,7 | 0,3 | 32,3% | 18,2% | 50,0% |
| 1WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 40:56 | 74 | 10,6 | 5,1 | 5,0 | 1,9 | 0,0 | 32,7% | 28,6% | 40,0% |
| UNBA 503. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 42:03 | 75 | 10,7 | 4,6 | 2,3 | 1,3 | 0,1 | 32,4% | 10,7% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 2 | 21:06 | 18 | 9,0 | 2,0 | 2,5 | 0,5 | 0,0 | 42,1% | 50,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 2 | 41:16 | 13 | 6,5 | 2,5 | 1,5 | 1,0 | 0,0 | 24,0% | 10,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






