Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 281 min | 31:11 |
| Punkty | 116 | 12,9 |
| Zbiórki | 70 | 7,8 |
| — w ataku | 11 | 1,2 |
| — w obronie | 59 | 6,6 |
| Asysty | 28 | 3,1 |
| Przechwyty | 17 | 1,9 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 25 | 2,8 |
| Przewinienia | 15 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 21 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 125 | 13,9 |
- 38,3%FG46 z 120 z gry
- 22,5%3P9 z 40 za trzy
- 65,2%FT15 z 23 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 46 | 120 | 38,3% |
| Rzuty za dwa | 37 | 80 | 46,3% |
| Rzuty za trzy | 9 | 40 | 22,5% |
| Rzuty wolne | 15 | 23 | 65,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (1WBA) w barwach NLB. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 sty 2023 | P57 : 63 | 26:08 | 8 | 6 | 3 | |
| 15 sty 2023 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 gru 2022 | P67 : 75 | 42:10 | 16 | 9 | 5 | |
| 3 gru 2022 | Z89 : 57 | 35:43 | 22 | 18 | 6 | |
| 27 lis 2022 | Z88 : 66 | 24:13 | 10 | 11 | 6 | |
| 20 lis 2022 | P72 : 81 | 35:37 | 15 | 10 | 2 | |
| 13 lis 2022 | P65 : 87 | 39:37 | 23 | 3 | 2 | |
| 15 paź 2022 | P71 : 87 | 47:37 | 17 | 11 | 2 | |
| 9 paź 2022 | P54 : 69 | 29:36 | 5 | 2 | 2 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 57 meczów · 7 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBA2. Liga | BASKETBALL NEVER STOPS | 8 | 29:14 | 49 | 6,1 | 7,5 | 3,1 | 2,3 | 0,3 | 40,0% | 20,0% | 37,5% |
| 4WBA3. Liga | NLB | 10 | 30:26 | 118 | 11,8 | 6,1 | 2,9 | 2,4 | 0,3 | 48,4% | 36,4% | 60,9% |
| 3WBA2. Liga | NLB | 4 | 35:47 | 33 | 8,3 | 10,0 | 4,5 | 1,8 | 0,0 | 31,4% | 29,4% | 54,5% |
| 2WBA2. Liga | NLB | 9 | 37:07 | 95 | 10,6 | 7,6 | 4,9 | 1,7 | 0,1 | 34,3% | 14,8% | 70,4% |
| 1WBA2. Liga | NLB | 9 | 31:11 | 116 | 12,9 | 7,8 | 3,1 | 1,9 | 0,1 | 38,3% | 22,5% | 65,2% |
| 1WBABaraże | NLB | 1 | 41:35 | 22 | 22,0 | 6,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | 50,0% | 50,0% | 44,4% |
| UNBA 502. Liga | NLB | 8 | 32:47 | 83 | 10,4 | 6,4 | 3,0 | 1,4 | 0,3 | 40,5% | 19,4% | 70,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | NLB | 4 | 21:32 | 17 | 4,3 | 4,0 | 1,8 | 1,0 | 0,5 | 27,3% | 0,0% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | NLB | 4 | 30:53 | 15 | 3,8 | 5,5 | 5,0 | 1,3 | 0,0 | 19,4% | 16,7% | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






