
KrzysztofKuligowski
7FOR THE WIN2. Liga · 6WBA
- 2021–2026
- 82 mecze w karierze
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 47pktw 10 meczach
- 4,7pktna mecz
- 5,1zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 268 min | 26:49 |
| Punkty | 47 | 4,7 |
| Zbiórki | 51 | 5,1 |
| — w ataku | 16 | 1,6 |
| — w obronie | 35 | 3,5 |
| Asysty | 13 | 1,3 |
| Przechwyty | 10 | 1,0 |
| Bloki | 4 | 0,4 |
| Straty | 10 | 1,0 |
| Przewinienia | 35 | 3,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 100 | 10,0 |
- 56,3%FG18 z 32 z gry
- 50,0%3P2 z 4 za trzy
- 90,0%FT9 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 18 | 32 | 56,3% |
| Rzuty za dwa | 16 | 28 | 57,1% |
| Rzuty za trzy | 2 | 4 | 50,0% |
| Rzuty wolne | 9 | 10 | 90,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (6WBA) w barwach FOR THE WIN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2025 | P46 : 60 | 24:52 | 6 | 8 | 1 | |
| 31 maj 2025 | Z80 : 72 | 28:30 | 5 | 4 | 1 | |
| 18 maj 2025 | Z79 : 70 | 31:45 | 10 | 8 | 3 | |
| 10 maj 2025 | Z78 : 71 | 24:07 | 2 | 3 | 0 | |
| 26 kwi 2025 | P44 : 55 | 28:19 | 4 | 4 | 1 | |
| 5 kwi 2025 | Z81 : 75 | 21:01 | 5 | 5 | 0 | |
| 22 mar 2025 | P62 : 80 | 35:43 | 6 | 5 | 3 | |
| 16 mar 2025 | Z68 : 61 | 23:04 | 4 | 2 | 1 | |
| 8 mar 2025 | Z90 : 54 | 27:21 | 5 | 8 | 2 | |
| 22 lut 2025 | Z58 : 49 | 23:26 | 0 | 4 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 82 mecze · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | FOR THE WIN | 4 | 37:47 | 27 | 6,8 | 8,5 | 1,0 | 1,8 | 0,5 | 41,7% | 0,0% | 70,0% |
| 8WBA2. Liga | FOR THE WIN | 10 | 30:57 | 65 | 6,5 | 7,8 | 1,1 | 0,4 | 0,1 | 55,8% | 33,3% | 76,2% |
| 7WBA2. Liga | FOR THE WIN | 8 | 28:25 | 28 | 3,5 | 6,4 | 0,6 | 1,0 | 0,4 | 30,8% | 0,0% | 85,7% |
| 7WBABaraże | FOR THE WIN | 1 | 40:00 | 13 | 13,0 | 7,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 66,7% | — | 50,0% |
| 6WBA2. Liga | FOR THE WIN | 10 | 26:49 | 47 | 4,7 | 5,1 | 1,3 | 1,0 | 0,4 | 56,3% | 50,0% | 90,0% |
| 5WBA2. Liga | FOR THE WIN | 8 | 34:40 | 56 | 7,0 | 8,6 | 1,5 | 0,5 | 0,5 | 46,4% | 0,0% | 40,0% |
| 4WBA2. Liga | FOR THE WIN | 9 | 36:00 | 63 | 7,0 | 11,4 | 1,0 | 0,7 | 0,8 | 34,8% | 16,7% | 72,2% |
| 3WBA2. Liga | FOR THE WIN | 11 | 39:34 | 80 | 7,3 | 9,9 | 1,3 | 1,5 | 0,7 | 43,0% | 0,0% | 70,6% |
| 3WBABaraże | FOR THE WIN | 1 | 40:00 | 6 | 6,0 | 7,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 60,0% | — | 0,0% |
| 2WBA2. Liga | FOR THE WIN | 12 | 32:53 | 115 | 9,6 | 9,9 | 1,3 | 0,7 | 0,3 | 48,9% | 20,0% | 74,2% |
| 1WBA2. Liga | FOR THE WIN | 3 | 39:34 | 47 | 15,7 | 9,0 | 0,3 | 0,7 | 0,7 | 58,6% | — | 86,7% |
| 1WBABaraże | FOR THE WIN | 1 | 58:00 | 14 | 14,0 | 10,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 55,6% | — | 66,7% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | FOR THE WIN | 4 | 38:10 | 29 | 7,3 | 14,5 | 1,8 | 0,5 | 1,3 | 27,0% | 0,0% | 64,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






