Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 294 min | 29:23 |
| Punkty | 50 | 5,0 |
| Zbiórki | 17 | 1,7 |
| — w ataku | 4 | 0,4 |
| — w obronie | 13 | 1,3 |
| Asysty | 10 | 1,0 |
| Przechwyty | 3 | 0,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 7 | 0,7 |
| Przewinienia | 4 | 0,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 0,6 |
| Ocena (EFF) | 38 | 3,8 |
- 37,0%FG20 z 54 z gry
- 33,3%3P9 z 27 za trzy
- 50,0%FT1 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 20 | 54 | 37,0% |
| Rzuty za dwa | 11 | 27 | 40,7% |
| Rzuty za trzy | 9 | 27 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 1 | 2 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (5WBA) w barwach VABANK. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 sty 2025 | Z75 : 49 | 24:16 | 8 | 1 | 1 | |
| 12 sty 2025 | Z76 : 57 | 24:00 | 2 | 4 | 2 | |
| 15 gru 2024 | P80 : 93 | 33:49 | 8 | 3 | 0 | |
| 1 gru 2024 | Z84 : 69 | 30:55 | 8 | 0 | 2 | |
| 17 lis 2024 | P53 : 56 | 25:58 | 2 | 0 | 0 | |
| 27 paź 2024 | Z83 : 75 | 38:02 | 4 | 3 | 3 | |
| 20 paź 2024 | P53 : 60 | 26:21 | 0 | 2 | 0 | |
| 13 paź 2024 | P55 : 91 | 37:07 | 5 | 1 | 1 | |
| 6 paź 2024 | P71 : 80 | 26:18 | 7 | 2 | 0 | |
| 29 wrz 2024 | P50 : 82 | 27:01 | 6 | 1 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 95 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | VABANK | 2 | 25:09 | 17 | 8,5 | 2,5 | 0,5 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 33,3% | — |
| 8WBA2. Liga | VABANK | 7 | 36:31 | 45 | 6,4 | 1,7 | 1,3 | 0,4 | 0,0 | 25,4% | 28,9% | — |
| 7WBA2. Liga | VABANK | 8 | 31:04 | 31 | 3,9 | 1,8 | 1,0 | 0,8 | 0,0 | 17,9% | 14,0% | 0,0% |
| 6WBA1. Liga | VABANK | 10 | 29:36 | 38 | 3,8 | 1,9 | 1,4 | 0,4 | 0,0 | 20,3% | 14,5% | — |
| 5WBA1. Liga | VABANK | 10 | 29:23 | 50 | 5,0 | 1,7 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 37,0% | 33,3% | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | VABANK | 9 | 34:59 | 49 | 5,4 | 1,2 | 1,6 | 0,9 | 0,0 | 26,9% | 27,7% | — |
| 3WBA2. Liga | VABANK | 10 | 24:54 | 31 | 3,1 | 1,0 | 1,8 | 0,1 | 0,0 | 18,3% | 16,3% | 33,3% |
| 2WBA2. Liga | VABANK | 9 | 35:05 | 56 | 6,2 | 1,8 | 0,9 | 0,8 | 0,1 | 28,4% | 16,4% | 50,0% |
| 2WBABaraże | VABANK | 1 | 28:55 | 6 | 6,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 40,0% | 40,0% | — |
| 1WBA2. Liga | VABANK | 10 | 24:53 | 33 | 3,3 | 1,1 | 1,5 | 0,1 | 0,0 | 29,3% | 24,1% | 100,0% |
| UNBA 502. Liga | VABANK | 10 | 33:38 | 60 | 6,0 | 1,4 | 0,9 | 0,4 | 0,0 | 32,9% | 24,4% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | VABANK | 4 | 19:58 | 3 | 0,8 | 1,0 | 1,3 | 0,5 | 0,0 | 8,3% | 10,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | VABANK | 5 | 16:05 | 20 | 4,0 | 0,6 | 1,8 | 0,0 | 0,0 | 36,4% | 23,5% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






