Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 249 min | 24:54 |
| Punkty | 31 | 3,1 |
| Zbiórki | 10 | 1,0 |
| — w ataku | 3 | 0,3 |
| — w obronie | 7 | 0,7 |
| Asysty | 18 | 1,8 |
| Przechwyty | 1 | 0,1 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 5 | 0,5 |
| Przewinienia | 6 | 0,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 2 | 0,2 |
- 18,3%FG11 z 60 z gry
- 16,3%3P7 z 43 za trzy
- 33,3%FT2 z 6 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 11 | 60 | 18,3% |
| Rzuty za dwa | 4 | 17 | 23,5% |
| Rzuty za trzy | 7 | 43 | 16,3% |
| Rzuty wolne | 2 | 6 | 33,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (3WBA) w barwach VABANK. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 gru 2023 | P49 : 66 | 23:16 | 0 | 1 | 0 | |
| 10 gru 2023 | Z60 : 52 | 17:58 | 0 | 1 | 2 | |
| 3 gru 2023 | Z67 : 64 | 24:25 | 8 | 1 | 2 | |
| 19 lis 2023 | P54 : 59 | 14:58 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 lis 2023 | Z70 : 61 | 25:52 | 3 | 0 | 0 | |
| 5 lis 2023 | Z89 : 77 | 35:52 | 6 | 1 | 6 | |
| 29 paź 2023 | P55 : 73 | 23:22 | 0 | 1 | 1 | |
| 22 paź 2023 | P44 : 76 | 33:04 | 5 | 1 | 3 | |
| 15 paź 2023 | Z101 : 88 | 27:45 | 6 | 3 | 4 | |
| 1 paź 2023 | Z66 : 53 | 22:26 | 3 | 1 | 0 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 95 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | VABANK | 2 | 25:09 | 17 | 8,5 | 2,5 | 0,5 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 33,3% | — |
| 8WBA2. Liga | VABANK | 7 | 36:31 | 45 | 6,4 | 1,7 | 1,3 | 0,4 | 0,0 | 25,4% | 28,9% | — |
| 7WBA2. Liga | VABANK | 8 | 31:04 | 31 | 3,9 | 1,8 | 1,0 | 0,8 | 0,0 | 17,9% | 14,0% | 0,0% |
| 6WBA1. Liga | VABANK | 10 | 29:36 | 38 | 3,8 | 1,9 | 1,4 | 0,4 | 0,0 | 20,3% | 14,5% | — |
| 5WBA1. Liga | VABANK | 10 | 29:23 | 50 | 5,0 | 1,7 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 37,0% | 33,3% | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | VABANK | 9 | 34:59 | 49 | 5,4 | 1,2 | 1,6 | 0,9 | 0,0 | 26,9% | 27,7% | — |
| 3WBA2. Liga | VABANK | 10 | 24:54 | 31 | 3,1 | 1,0 | 1,8 | 0,1 | 0,0 | 18,3% | 16,3% | 33,3% |
| 2WBA2. Liga | VABANK | 9 | 35:05 | 56 | 6,2 | 1,8 | 0,9 | 0,8 | 0,1 | 28,4% | 16,4% | 50,0% |
| 2WBABaraże | VABANK | 1 | 28:55 | 6 | 6,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 40,0% | 40,0% | — |
| 1WBA2. Liga | VABANK | 10 | 24:53 | 33 | 3,3 | 1,1 | 1,5 | 0,1 | 0,0 | 29,3% | 24,1% | 100,0% |
| UNBA 502. Liga | VABANK | 10 | 33:38 | 60 | 6,0 | 1,4 | 0,9 | 0,4 | 0,0 | 32,9% | 24,4% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | VABANK | 4 | 19:58 | 3 | 0,8 | 1,0 | 1,3 | 0,5 | 0,0 | 8,3% | 10,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | VABANK | 5 | 16:05 | 20 | 4,0 | 0,6 | 1,8 | 0,0 | 0,0 | 36,4% | 23,5% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






