Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 336 min | 33:38 |
| Punkty | 60 | 6,0 |
| Zbiórki | 14 | 1,4 |
| — w ataku | 6 | 0,6 |
| — w obronie | 8 | 0,8 |
| Asysty | 9 | 0,9 |
| Przechwyty | 4 | 0,4 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 4 | 0,4 |
| Przewinienia | 7 | 0,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 33 | 3,3 |
- 32,9%FG24 z 73 z gry
- 24,4%3P11 z 45 za trzy
- 50,0%FT1 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 24 | 73 | 32,9% |
| Rzuty za dwa | 13 | 28 | 46,4% |
| Rzuty za trzy | 11 | 45 | 24,4% |
| Rzuty wolne | 1 | 2 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (UNBA 50) w barwach VABANK. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 maj 2022 | P73 : 96 | 32:49 | 4 | 1 | 1 | |
| 22 maj 2022 | Z91 : 47 | 38:04 | 10 | 0 | 2 | |
| 15 maj 2022 | Z82 : 64 | 20:33 | 2 | 1 | 0 | |
| 14 maj 2022 | P57 : 81 | 48:00 | 16 | 2 | 1 | |
| 24 kwi 2022 | Z82 : 71 | 24:48 | 9 | 1 | 0 | |
| 10 kwi 2022 | Z83 : 62 | 27:46 | 2 | 3 | 2 | |
| 3 kwi 2022 | P69 : 102 | 36:00 | 8 | 2 | 0 | |
| 27 mar 2022 | Z87 : 71 | 32:01 | 6 | 3 | 2 | |
| 20 mar 2022 | P47 : 64 | 30:33 | 1 | 1 | 1 | |
| 6 mar 2022 | P58 : 67 | 45:49 | 2 | 0 | 0 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 95 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | VABANK | 2 | 25:09 | 17 | 8,5 | 2,5 | 0,5 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 33,3% | — |
| 8WBA2. Liga | VABANK | 7 | 36:31 | 45 | 6,4 | 1,7 | 1,3 | 0,4 | 0,0 | 25,4% | 28,9% | — |
| 7WBA2. Liga | VABANK | 8 | 31:04 | 31 | 3,9 | 1,8 | 1,0 | 0,8 | 0,0 | 17,9% | 14,0% | 0,0% |
| 6WBA1. Liga | VABANK | 10 | 29:36 | 38 | 3,8 | 1,9 | 1,4 | 0,4 | 0,0 | 20,3% | 14,5% | — |
| 5WBA1. Liga | VABANK | 10 | 29:23 | 50 | 5,0 | 1,7 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 37,0% | 33,3% | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | VABANK | 9 | 34:59 | 49 | 5,4 | 1,2 | 1,6 | 0,9 | 0,0 | 26,9% | 27,7% | — |
| 3WBA2. Liga | VABANK | 10 | 24:54 | 31 | 3,1 | 1,0 | 1,8 | 0,1 | 0,0 | 18,3% | 16,3% | 33,3% |
| 2WBA2. Liga | VABANK | 9 | 35:05 | 56 | 6,2 | 1,8 | 0,9 | 0,8 | 0,1 | 28,4% | 16,4% | 50,0% |
| 2WBABaraże | VABANK | 1 | 28:55 | 6 | 6,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 40,0% | 40,0% | — |
| 1WBA2. Liga | VABANK | 10 | 24:53 | 33 | 3,3 | 1,1 | 1,5 | 0,1 | 0,0 | 29,3% | 24,1% | 100,0% |
| UNBA 502. Liga | VABANK | 10 | 33:38 | 60 | 6,0 | 1,4 | 0,9 | 0,4 | 0,0 | 32,9% | 24,4% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | VABANK | 4 | 19:58 | 3 | 0,8 | 1,0 | 1,3 | 0,5 | 0,0 | 8,3% | 10,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | VABANK | 5 | 16:05 | 20 | 4,0 | 0,6 | 1,8 | 0,0 | 0,0 | 36,4% | 23,5% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






