KrzysztofLatuszek
- 2021–2026
- 80 meczów
- 11 sezonów
- 2 drużyny
- 472pktw karierze
- 5,9pktna mecz
- 4,1zbna mecz
- 0,7astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1990 min | 24:52 |
| Punkty | 472 | 5,9 |
| Zbiórki | 326 | 4,1 |
| — w ataku | 125 | 1,6 |
| — w obronie | 201 | 2,5 |
| Asysty | 58 | 0,7 |
| Przechwyty | 53 | 0,7 |
| Bloki | 7 | 0,1 |
| Straty | 79 | 1,0 |
| Przewinienia | 152 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 96 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 440 | 5,5 |
- 38,6%FG208 z 539 z gry
- 11,1%3P1 z 9 za trzy
- 45,5%FT55 z 121 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 208 | 539 | 38,6% |
| Rzuty za dwa | 207 | 530 | 39,1% |
| Rzuty za trzy | 1 | 9 | 11,1% |
| Rzuty wolne | 55 | 121 | 45,5% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 1 | 30:23 | 5 | 5,0 | 7,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 18,2% | — | 100,0% |
| 8WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 2 | 7:51 | 2 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 33,3% | — | — |
| 7WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 10 | 25:07 | 47 | 4,7 | 2,7 | 0,9 | 0,9 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | 60,0% |
| 6WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 8 | 26:54 | 66 | 8,3 | 4,8 | 1,0 | 0,8 | 0,0 | 39,2% | — | 42,1% |
| 6WBA2. Liga | HOMIES | 4 | 20:12 | 15 | 3,8 | 5,3 | 0,3 | 0,5 | 0,0 | 22,7% | — | 50,0% |
| 5WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 6 | 17:40 | 12 | 2,0 | 2,7 | 0,3 | 0,8 | 0,2 | 27,3% | 0,0% | — |
| 4WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 10 | 26:45 | 61 | 6,1 | 4,5 | 0,6 | 0,4 | 0,2 | 35,6% | 0,0% | 56,3% |
| 3WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 8 | 23:02 | 47 | 5,9 | 3,8 | 0,5 | 0,4 | 0,1 | 40,7% | 0,0% | 37,5% |
| 2WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 10 | 29:52 | 78 | 7,8 | 5,4 | 1,4 | 0,7 | 0,1 | 40,0% | 25,0% | 33,3% |
| 1WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 10 | 30:09 | 71 | 7,1 | 4,5 | 0,7 | 0,8 | 0,0 | 45,2% | 0,0% | 50,0% |
| UNBA 502. Liga | ORLY TEMIDY | 4 | 17:17 | 14 | 3,5 | 3,3 | 0,5 | 0,5 | 0,3 | 38,9% | — | 0,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | ORLY TEMIDY | 4 | 20:47 | 25 | 6,3 | 3,5 | 0,3 | 0,8 | 0,0 | 45,0% | — | 43,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | ORLY TEMIDY | 3 | 28:47 | 29 | 9,7 | 5,0 | 1,3 | 1,0 | 0,3 | 59,1% | — | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






