KrzysztofLatuszek
4ORLY TEMIDY2. Liga · 1WBA
- 2021–2026
- 80 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 2 drużyny
- 71pktw 10 meczach
- 7,1pktna mecz
- 4,5zbna mecz
- 0,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 302 min | 30:09 |
| Punkty | 71 | 7,1 |
| Zbiórki | 45 | 4,5 |
| — w ataku | 11 | 1,1 |
| — w obronie | 34 | 3,4 |
| Asysty | 7 | 0,7 |
| Przechwyty | 8 | 0,8 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 13 | 1,3 |
| Przewinienia | 19 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 14 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 73 | 7,3 |
- 45,2%FG33 z 73 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 50,0%FT5 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 33 | 73 | 45,2% |
| Rzuty za dwa | 33 | 72 | 45,8% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 5 | 10 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (1WBA) w barwach ORLY TEMIDY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 sty 2023 | Z67 : 56 | 22:41 | 3 | 4 | 1 | |
| 15 sty 2023 | Z63 : 61 | 30:08 | 6 | 4 | 2 | |
| 18 gru 2022 | Z57 : 55 | 32:28 | 2 | 8 | 0 | |
| 7 gru 2022 | P38 : 70 | 32:07 | 3 | 2 | 2 | |
| 4 gru 2022 | Z73 : 63 | 32:22 | 14 | 3 | 0 | |
| 27 lis 2022 | Z48 : 47 | 31:33 | 6 | 8 | 0 | |
| 20 lis 2022 | Z81 : 72 | 27:11 | 19 | 4 | 1 | |
| 23 paź 2022 | P54 : 70 | 34:42 | 6 | 6 | 0 | |
| 9 paź 2022 | Z72 : 54 | 27:07 | 2 | 4 | 1 | |
| 2 paź 2022 | Z73 : 54 | 31:13 | 10 | 2 | 0 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 80 meczów · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 1 | 30:23 | 5 | 5,0 | 7,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 18,2% | — | 100,0% |
| 8WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 2 | 7:51 | 2 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 33,3% | — | — |
| 7WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 10 | 25:07 | 47 | 4,7 | 2,7 | 0,9 | 0,9 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | 60,0% |
| 6WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 8 | 26:54 | 66 | 8,3 | 4,8 | 1,0 | 0,8 | 0,0 | 39,2% | — | 42,1% |
| 6WBA2. Liga | HOMIES | 4 | 20:12 | 15 | 3,8 | 5,3 | 0,3 | 0,5 | 0,0 | 22,7% | — | 50,0% |
| 5WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 6 | 17:40 | 12 | 2,0 | 2,7 | 0,3 | 0,8 | 0,2 | 27,3% | 0,0% | — |
| 4WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 10 | 26:45 | 61 | 6,1 | 4,5 | 0,6 | 0,4 | 0,2 | 35,6% | 0,0% | 56,3% |
| 3WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 8 | 23:02 | 47 | 5,9 | 3,8 | 0,5 | 0,4 | 0,1 | 40,7% | 0,0% | 37,5% |
| 2WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 10 | 29:52 | 78 | 7,8 | 5,4 | 1,4 | 0,7 | 0,1 | 40,0% | 25,0% | 33,3% |
| 1WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 10 | 30:09 | 71 | 7,1 | 4,5 | 0,7 | 0,8 | 0,0 | 45,2% | 0,0% | 50,0% |
| UNBA 502. Liga | ORLY TEMIDY | 4 | 17:17 | 14 | 3,5 | 3,3 | 0,5 | 0,5 | 0,3 | 38,9% | — | 0,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | ORLY TEMIDY | 4 | 20:47 | 25 | 6,3 | 3,5 | 0,3 | 0,8 | 0,0 | 45,0% | — | 43,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | ORLY TEMIDY | 3 | 28:47 | 29 | 9,7 | 5,0 | 1,3 | 1,0 | 0,3 | 59,1% | — | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






