KrzysztofLatuszek
4ORLY TEMIDY1. Liga · 2WBA
- 2021–2026
- 80 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 2 drużyny
- 78pktw 10 meczach
- 7,8pktna mecz
- 5,4zbna mecz
- 1,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 299 min | 29:52 |
| Punkty | 78 | 7,8 |
| Zbiórki | 54 | 5,4 |
| — w ataku | 17 | 1,7 |
| — w obronie | 37 | 3,7 |
| Asysty | 14 | 1,4 |
| Przechwyty | 7 | 0,7 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 14 | 1,4 |
| Przewinienia | 22 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 14 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 76 | 7,6 |
- 40,0%FG36 z 90 z gry
- 25,0%3P1 z 4 za trzy
- 33,3%FT5 z 15 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 36 | 90 | 40,0% |
| Rzuty za dwa | 35 | 86 | 40,7% |
| Rzuty za trzy | 1 | 4 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 5 | 15 | 33,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (2WBA) w barwach ORLY TEMIDY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 cze 2023 | P59 : 75 | 30:15 | 0 | 2 | 0 | |
| 23 kwi 2023 | P40 : 73 | 25:40 | 7 | 6 | 1 | |
| 16 kwi 2023 | P49 : 67 | 27:10 | 10 | 3 | 2 | |
| 2 kwi 2023 | P57 : 77 | 23:55 | 4 | 6 | 1 | |
| 26 mar 2023 | P58 : 59 | 19:28 | 6 | 3 | 3 | |
| 19 mar 2023 | Z61 : 59 | 36:28 | 13 | 9 | 2 | |
| 12 mar 2023 | P60 : 86 | 39:34 | 17 | 10 | 0 | |
| 5 mar 2023 | Z59 : 55 | 26:30 | 8 | 6 | 2 | |
| 5 lut 2023 | P60 : 61 | 38:12 | 6 | 3 | 1 | |
| 29 sty 2023 | P47 : 62 | 31:28 | 7 | 6 | 2 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 80 meczów · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 1 | 30:23 | 5 | 5,0 | 7,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 18,2% | — | 100,0% |
| 8WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 2 | 7:51 | 2 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 33,3% | — | — |
| 7WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 10 | 25:07 | 47 | 4,7 | 2,7 | 0,9 | 0,9 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | 60,0% |
| 6WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 8 | 26:54 | 66 | 8,3 | 4,8 | 1,0 | 0,8 | 0,0 | 39,2% | — | 42,1% |
| 6WBA2. Liga | HOMIES | 4 | 20:12 | 15 | 3,8 | 5,3 | 0,3 | 0,5 | 0,0 | 22,7% | — | 50,0% |
| 5WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 6 | 17:40 | 12 | 2,0 | 2,7 | 0,3 | 0,8 | 0,2 | 27,3% | 0,0% | — |
| 4WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 10 | 26:45 | 61 | 6,1 | 4,5 | 0,6 | 0,4 | 0,2 | 35,6% | 0,0% | 56,3% |
| 3WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 8 | 23:02 | 47 | 5,9 | 3,8 | 0,5 | 0,4 | 0,1 | 40,7% | 0,0% | 37,5% |
| 2WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 10 | 29:52 | 78 | 7,8 | 5,4 | 1,4 | 0,7 | 0,1 | 40,0% | 25,0% | 33,3% |
| 1WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 10 | 30:09 | 71 | 7,1 | 4,5 | 0,7 | 0,8 | 0,0 | 45,2% | 0,0% | 50,0% |
| UNBA 502. Liga | ORLY TEMIDY | 4 | 17:17 | 14 | 3,5 | 3,3 | 0,5 | 0,5 | 0,3 | 38,9% | — | 0,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | ORLY TEMIDY | 4 | 20:47 | 25 | 6,3 | 3,5 | 0,3 | 0,8 | 0,0 | 45,0% | — | 43,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | ORLY TEMIDY | 3 | 28:47 | 29 | 9,7 | 5,0 | 1,3 | 1,0 | 0,3 | 59,1% | — | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






