KrzysztofLigocki
- 2021–2026
- 66 meczów
- 9 sezonów
- 1 drużyna
- 781pktw karierze
- 11,8pktna mecz
- 12,4zbna mecz
- 2,2astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2506 min | 37:59 |
| Punkty | 781 | 11,8 |
| Zbiórki | 816 | 12,4 |
| — w ataku | 309 | 4,7 |
| — w obronie | 507 | 7,7 |
| Asysty | 148 | 2,2 |
| Przechwyty | 79 | 1,2 |
| Bloki | 31 | 0,5 |
| Straty | 124 | 1,9 |
| Przewinienia | 121 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 203 | 3,1 |
| Ocena (EFF) | 1248 | 18,9 |
- 44,3%FG310 z 699 z gry
- 14,9%3P13 z 87 za trzy
- 61,2%FT148 z 242 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 310 | 699 | 44,3% |
| Rzuty za dwa | 297 | 612 | 48,5% |
| Rzuty za trzy | 13 | 87 | 14,9% |
| Rzuty wolne | 148 | 242 | 61,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | BC LITUANICA | 12 | 37:33 | 102 | 8,5 | 11,3 | 1,9 | 0,7 | 0,7 | 39,6% | 11,1% | 60,0% |
| 7WBA1. Liga | BC LITUANICA | 6 | 40:29 | 73 | 12,2 | 11,5 | 1,3 | 1,3 | 0,5 | 35,4% | 10,0% | 66,7% |
| 6WBA1. Liga | BC LITUANICA | 4 | 43:53 | 55 | 13,8 | 14,0 | 3,0 | 2,5 | 0,5 | 35,6% | 30,0% | 62,5% |
| 4WBA1. Liga | BC LITUANICA | 11 | 37:52 | 140 | 12,7 | 10,4 | 2,5 | 1,1 | 0,3 | 42,4% | 20,0% | 69,8% |
| 4WBABaraże | BC LITUANICA | 1 | 45:31 | 22 | 22,0 | 18,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 55,0% | 0,0% | 0,0% |
| 3WBA2. Liga | BC LITUANICA | 10 | 36:51 | 130 | 13,0 | 14,5 | 3,3 | 1,5 | 0,8 | 53,7% | 25,0% | 67,8% |
| 2WBA2. Liga | BC LITUANICA | 4 | 36:51 | 56 | 14,0 | 15,8 | 1,3 | 1,3 | 0,3 | 56,1% | 0,0% | 58,8% |
| 1WBA2. Liga | BC LITUANICA | 3 | 40:03 | 38 | 12,7 | 17,0 | 3,0 | 1,3 | 0,7 | 53,1% | 0,0% | 36,4% |
| UNBA 502. Liga | BC LITUANICA | 7 | 33:52 | 95 | 13,6 | 12,6 | 1,4 | 0,9 | 0,4 | 51,2% | 12,5% | 62,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | BC LITUANICA | 8 | 37:47 | 70 | 8,8 | 9,5 | 2,1 | 1,1 | 0,1 | 40,0% | 6,3% | 42,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






