KrzysztofLigocki
15BC LITUANICA1. Liga · 49. Sezon - Jesień 2021
- 2021–2026
- 66 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 1 drużyna
- 70pktw 8 meczach
- 8,8pktna mecz
- 9,5zbna mecz
- 2,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 302 min | 37:47 |
| Punkty | 70 | 8,8 |
| Zbiórki | 76 | 9,5 |
| — w ataku | 29 | 3,6 |
| — w obronie | 47 | 5,9 |
| Asysty | 17 | 2,1 |
| Przechwyty | 9 | 1,1 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 16 | 2,0 |
| Przewinienia | 18 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 17 | 2,1 |
| Ocena (EFF) | 100 | 12,5 |
- 40,0%FG30 z 75 z gry
- 6,3%3P1 z 16 za trzy
- 42,9%FT9 z 21 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 30 | 75 | 40,0% |
| Rzuty za dwa | 29 | 59 | 49,2% |
| Rzuty za trzy | 1 | 16 | 6,3% |
| Rzuty wolne | 9 | 21 | 42,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach BC LITUANICA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 lut 2022 | P50 : 65 | 38:34 | 2 | 14 | 3 | |
| 19 lut 2022 | Z107 : 48 | 30:18 | 15 | 9 | 3 | |
| 21 lis 2021 | P48 : 54 | 37:37 | 4 | 8 | 1 | |
| 14 lis 2021 | P56 : 62 | 29:33 | 11 | 8 | 1 | |
| 24 paź 2021 | P44 : 47 | 34:08 | 6 | 8 | 1 | |
| 17 paź 2021 | P56 : 57 | 40:51 | 11 | 8 | 2 | |
| 10 paź 2021 | P52 : 88 | 46:00 | 9 | 7 | 2 | |
| 3 paź 2021 | P51 : 57 | 45:16 | 12 | 14 | 4 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 66 meczów · 9 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | BC LITUANICA | 12 | 37:33 | 102 | 8,5 | 11,3 | 1,9 | 0,7 | 0,7 | 39,6% | 11,1% | 60,0% |
| 7WBA1. Liga | BC LITUANICA | 6 | 40:29 | 73 | 12,2 | 11,5 | 1,3 | 1,3 | 0,5 | 35,4% | 10,0% | 66,7% |
| 6WBA1. Liga | BC LITUANICA | 4 | 43:53 | 55 | 13,8 | 14,0 | 3,0 | 2,5 | 0,5 | 35,6% | 30,0% | 62,5% |
| 4WBA1. Liga | BC LITUANICA | 11 | 37:52 | 140 | 12,7 | 10,4 | 2,5 | 1,1 | 0,3 | 42,4% | 20,0% | 69,8% |
| 4WBABaraże | BC LITUANICA | 1 | 45:31 | 22 | 22,0 | 18,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 55,0% | 0,0% | 0,0% |
| 3WBA2. Liga | BC LITUANICA | 10 | 36:51 | 130 | 13,0 | 14,5 | 3,3 | 1,5 | 0,8 | 53,7% | 25,0% | 67,8% |
| 2WBA2. Liga | BC LITUANICA | 4 | 36:51 | 56 | 14,0 | 15,8 | 1,3 | 1,3 | 0,3 | 56,1% | 0,0% | 58,8% |
| 1WBA2. Liga | BC LITUANICA | 3 | 40:03 | 38 | 12,7 | 17,0 | 3,0 | 1,3 | 0,7 | 53,1% | 0,0% | 36,4% |
| UNBA 502. Liga | BC LITUANICA | 7 | 33:52 | 95 | 13,6 | 12,6 | 1,4 | 0,9 | 0,4 | 51,2% | 12,5% | 62,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | BC LITUANICA | 8 | 37:47 | 70 | 8,8 | 9,5 | 2,1 | 1,1 | 0,1 | 40,0% | 6,3% | 42,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






