KrzysztofLigocki
15BC LITUANICA1. Liga · 4WBA
- 2021–2026
- 66 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 1 drużyna
- 140pktw 11 meczach
- 12,7pktna mecz
- 10,4zbna mecz
- 2,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 417 min | 37:52 |
| Punkty | 140 | 12,7 |
| Zbiórki | 114 | 10,4 |
| — w ataku | 37 | 3,4 |
| — w obronie | 77 | 7,0 |
| Asysty | 28 | 2,5 |
| Przechwyty | 12 | 1,1 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 32 | 2,9 |
| Przewinienia | 20 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 33 | 3,0 |
| Ocena (EFF) | 180 | 16,4 |
- 42,4%FG53 z 125 z gry
- 20,0%3P4 z 20 za trzy
- 69,8%FT30 z 43 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 53 | 125 | 42,4% |
| Rzuty za dwa | 49 | 105 | 46,7% |
| Rzuty za trzy | 4 | 20 | 20,0% |
| Rzuty wolne | 30 | 43 | 69,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (4WBA) w barwach BC LITUANICA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 maj 2024 | P49 : 63 | 41:47 | 6 | 1 | 3 | |
| 19 maj 2024 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 maj 2024 | P52 : 85 | 37:01 | 15 | 9 | 3 | |
| 21 kwi 2024 | P73 : 100 | 48:00 | 32 | 10 | 3 | |
| 14 kwi 2024 | P65 : 84 | 38:25 | 20 | 12 | 5 | |
| 7 kwi 2024 | Z71 : 70 | 46:27 | 9 | 14 | 3 | |
| 24 mar 2024 | P59 : 69 | 43:00 | 16 | 12 | 4 | |
| 17 mar 2024 | P58 : 81 | 40:32 | 11 | 13 | 3 | |
| 10 mar 2024 | P41 : 72 | 33:51 | 3 | 11 | 1 | |
| 25 lut 2024 | P58 : 68 | 43:43 | 19 | 14 | 0 | |
| 18 lut 2024 | P45 : 51 | 43:46 | 9 | 18 | 3 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 66 meczów · 9 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | BC LITUANICA | 12 | 37:33 | 102 | 8,5 | 11,3 | 1,9 | 0,7 | 0,7 | 39,6% | 11,1% | 60,0% |
| 7WBA1. Liga | BC LITUANICA | 6 | 40:29 | 73 | 12,2 | 11,5 | 1,3 | 1,3 | 0,5 | 35,4% | 10,0% | 66,7% |
| 6WBA1. Liga | BC LITUANICA | 4 | 43:53 | 55 | 13,8 | 14,0 | 3,0 | 2,5 | 0,5 | 35,6% | 30,0% | 62,5% |
| 4WBA1. Liga | BC LITUANICA | 11 | 37:52 | 140 | 12,7 | 10,4 | 2,5 | 1,1 | 0,3 | 42,4% | 20,0% | 69,8% |
| 4WBABaraże | BC LITUANICA | 1 | 45:31 | 22 | 22,0 | 18,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 55,0% | 0,0% | 0,0% |
| 3WBA2. Liga | BC LITUANICA | 10 | 36:51 | 130 | 13,0 | 14,5 | 3,3 | 1,5 | 0,8 | 53,7% | 25,0% | 67,8% |
| 2WBA2. Liga | BC LITUANICA | 4 | 36:51 | 56 | 14,0 | 15,8 | 1,3 | 1,3 | 0,3 | 56,1% | 0,0% | 58,8% |
| 1WBA2. Liga | BC LITUANICA | 3 | 40:03 | 38 | 12,7 | 17,0 | 3,0 | 1,3 | 0,7 | 53,1% | 0,0% | 36,4% |
| UNBA 502. Liga | BC LITUANICA | 7 | 33:52 | 95 | 13,6 | 12,6 | 1,4 | 0,9 | 0,4 | 51,2% | 12,5% | 62,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | BC LITUANICA | 8 | 37:47 | 70 | 8,8 | 9,5 | 2,1 | 1,1 | 0,1 | 40,0% | 6,3% | 42,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






