KrzysztofMarkiewicz
4THAISTY TIGERS3. Liga · 5WBA
- 2024–2026
- 46 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 102pktw 10 meczach
- 10,2pktna mecz
- 3,0zbna mecz
- 2,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 361 min | 36:06 |
| Punkty | 102 | 10,2 |
| Zbiórki | 30 | 3,0 |
| — w ataku | 4 | 0,4 |
| — w obronie | 26 | 2,6 |
| Asysty | 26 | 2,6 |
| Przechwyty | 15 | 1,5 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 23 | 2,3 |
| Przewinienia | 9 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 0,2 |
| Ocena (EFF) | 76 | 7,6 |
- 34,2%FG39 z 114 z gry
- 28,9%3P22 z 76 za trzy
- 66,7%FT2 z 3 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 39 | 114 | 34,2% |
| Rzuty za dwa | 17 | 38 | 44,7% |
| Rzuty za trzy | 22 | 76 | 28,9% |
| Rzuty wolne | 2 | 3 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (5WBA) w barwach THAISTY TIGERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 gru 2024 | P61 : 92 | 48:00 | 10 | 4 | 2 | |
| 15 gru 2024 | P57 : 65 | 43:55 | 9 | 3 | 5 | |
| 8 gru 2024 | Z94 : 52 | 42:32 | 17 | 6 | 7 | |
| 1 gru 2024 | Z80 : 62 | 24:13 | 13 | 3 | 2 | |
| 17 lis 2024 | P34 : 59 | 37:08 | 3 | 2 | 1 | |
| 10 lis 2024 | Z53 : 48 | 29:18 | 5 | 1 | 3 | |
| 20 paź 2024 | P44 : 47 | 37:01 | 12 | 3 | 3 | |
| 12 paź 2024 | P56 : 61 | 38:49 | 5 | 1 | 1 | |
| 6 paź 2024 | Z84 : 31 | 28:01 | 17 | 2 | 1 | |
| 29 wrz 2024 | P65 : 74 | 32:01 | 11 | 5 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 46 meczów · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 11 | 24:50 | 80 | 7,3 | 2,9 | 1,5 | 0,9 | 0,2 | 36,6% | 30,9% | 75,0% |
| 7WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 2 | 31:18 | 21 | 10,5 | 6,0 | 5,0 | 2,0 | 0,0 | 38,1% | 28,6% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 13 | 35:17 | 150 | 11,5 | 3,8 | 2,0 | 0,9 | 0,2 | 41,3% | 33,3% | 60,0% |
| 5WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 10 | 36:06 | 102 | 10,2 | 3,0 | 2,6 | 1,5 | 0,2 | 34,2% | 28,9% | 66,7% |
| 4WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 10 | 39:13 | 158 | 15,8 | 4,9 | 2,2 | 0,7 | 0,1 | 39,6% | 34,0% | 81,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






