Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 119 min | 39:31 |
| Punkty | 24 | 8,0 |
| Zbiórki | 15 | 5,0 |
| — w ataku | 3 | 1,0 |
| — w obronie | 12 | 4,0 |
| Asysty | 8 | 2,7 |
| Przechwyty | 3 | 1,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 6 | 2,0 |
| Przewinienia | 2 | 0,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 25 | 8,3 |
- 34,5%FG10 z 29 z gry
- 28,6%3P4 z 14 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 10 | 29 | 34,5% |
| Rzuty za dwa | 6 | 15 | 40,0% |
| Rzuty za trzy | 4 | 14 | 28,6% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (9WBA) w barwach FASOLKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 paź 2026 | Z65 : 62 | 36:22 | 11 | 3 | 4 | |
| 3 paź 2026 | Z56 : 50 | 47:30 | 4 | 7 | 3 | |
| 26 wrz 2026 | P42 : 44 | 34:40 | 9 | 5 | 1 |
3 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 20 meczów · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | FASOLKI | 3 | 39:31 | 24 | 8,0 | 5,0 | 2,7 | 1,0 | 0,0 | 34,5% | 28,6% | — |
| 8WBA2. Liga | FASOLKI | 9 | 33:12 | 67 | 7,4 | 2,7 | 3,2 | 0,9 | 0,1 | 50,0% | 55,6% | 40,0% |
| 7WBA2. Liga | FASOLKI | 6 | 32:21 | 28 | 4,7 | 3,0 | 3,0 | 0,8 | 0,0 | 26,2% | 18,8% | 50,0% |
| 5WBA1. Liga | FASOLKI | 1 | 35:16 | 2 | 2,0 | 8,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 16,7% | 0,0% | — |
| UNBA 503. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 1 | 36:04 | 9 | 9,0 | 3,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 40,0% | 33,3% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






