Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 306 min | 38:17 |
| Punkty | 94 | 11,8 |
| Zbiórki | 36 | 4,5 |
| — w ataku | 9 | 1,1 |
| — w obronie | 27 | 3,4 |
| Asysty | 29 | 3,6 |
| Przechwyty | 5 | 0,6 |
| Bloki | 8 | 1,0 |
| Straty | 18 | 2,3 |
| Przewinienia | 8 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 18 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 107 | 13,4 |
- 50,0%FG41 z 82 z gry
- 8,3%3P1 z 12 za trzy
- 64,7%FT11 z 17 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 41 | 82 | 50,0% |
| Rzuty za dwa | 40 | 70 | 57,1% |
| Rzuty za trzy | 1 | 12 | 8,3% |
| Rzuty wolne | 11 | 17 | 64,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (UNBA 50) w barwach SAHEL. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 maj 2022 | Z96 : 73 | 35:46 | 11 | 4 | 5 | |
| 22 maj 2022 | Z83 : 77 | 35:10 | 10 | 3 | 3 | |
| 10 kwi 2022 | Z80 : 78 | 42:40 | 13 | 5 | 4 | |
| 3 kwi 2022 | Z86 : 80 | 33:12 | 20 | 6 | 2 | |
| 27 mar 2022 | Z63 : 55 | 45:49 | 14 | 5 | 1 | |
| 19 mar 2022 | P60 : 87 | 37:25 | 8 | 4 | 4 | |
| 12 mar 2022 | P55 : 71 | 40:12 | 6 | 4 | 3 | |
| 6 mar 2022 | Z106 : 63 | 36:00 | 12 | 5 | 7 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2022 · 30 meczów · 3 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UNBA 502. Liga | SAHEL | 8 | 38:17 | 94 | 11,8 | 4,5 | 3,6 | 0,6 | 1,0 | 50,0% | 8,3% | 64,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | SAHEL | 7 | 42:58 | 127 | 18,1 | 9,7 | 6,6 | 0,9 | 0,6 | 52,7% | 44,4% | 75,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | SAHEL | 5 | 42:36 | 82 | 16,4 | 6,8 | 6,4 | 1,6 | 1,0 | 60,0% | 0,0% | 76,2% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | SAHEL | 10 | 41:45 | 152 | 15,2 | 9,8 | 7,3 | 1,9 | 0,6 | 60,0% | 37,5% | 67,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






