KubaSkalski
13KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE2. Liga · 3WBA
- 2020–2026
- 57 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 136pktw 9 meczach
- 15,1pktna mecz
- 5,0zbna mecz
- 1,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 300 min | 33:17 |
| Punkty | 136 | 15,1 |
| Zbiórki | 45 | 5,0 |
| — w ataku | 12 | 1,3 |
| — w obronie | 33 | 3,7 |
| Asysty | 15 | 1,7 |
| Przechwyty | 9 | 1,0 |
| Bloki | 9 | 1,0 |
| Straty | 14 | 1,6 |
| Przewinienia | 12 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 44 | 4,9 |
| Ocena (EFF) | 123 | 13,7 |
- 48,1%FG50 z 104 z gry
- 31,6%3P6 z 19 za trzy
- 56,6%FT30 z 53 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 50 | 104 | 48,1% |
| Rzuty za dwa | 44 | 85 | 51,8% |
| Rzuty za trzy | 6 | 19 | 31,6% |
| Rzuty wolne | 30 | 53 | 56,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (3WBA) w barwach KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 gru 2023 | P64 : 67 | 46:16 | 23 | 6 | 1 | |
| 19 lis 2023 | P70 : 76 | 40:13 | 10 | 9 | 2 | |
| 12 lis 2023 | Z67 : 65 | 40:02 | 21 | 7 | 1 | |
| 5 lis 2023 | Z72 : 58 | 37:37 | 20 | 2 | 2 | |
| 29 paź 2023 | Z106 : 60 | 14:25 | 15 | 4 | 1 | |
| 22 paź 2023 | P67 : 83 | 41:08 | 21 | 6 | 2 | |
| 15 paź 2023 | Z63 : 51 | 44:47 | 19 | 7 | 4 | |
| 8 paź 2023 | Z61 : 45 | 34:28 | 7 | 4 | 2 | |
| 24 wrz 2023 | P50 : 63 | 0:37 | 0 | 0 | 0 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 57 meczów · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 5 | 38:09 | 63 | 12,6 | 4,6 | 1,6 | 1,2 | 0,4 | 35,4% | 18,8% | 60,9% |
| 7WBABaraże | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 33:58 | 18 | 18,0 | 7,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 42,9% | 33,3% | 71,4% |
| 6WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 10 | 38:21 | 130 | 13,0 | 5,1 | 3,3 | 1,4 | 0,3 | 39,4% | 8,7% | 58,3% |
| 5WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 11 | 35:15 | 127 | 11,5 | 4,7 | 2,8 | 1,3 | 0,8 | 32,6% | 20,0% | 60,8% |
| 4WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 7 | 32:01 | 102 | 14,6 | 4,0 | 0,9 | 0,4 | 0,3 | 47,5% | 53,8% | 57,6% |
| 3WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 9 | 33:17 | 136 | 15,1 | 5,0 | 1,7 | 1,0 | 1,0 | 48,1% | 31,6% | 56,6% |
| 2WBA3. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 8 | 30:26 | 100 | 12,5 | 5,9 | 2,0 | 1,5 | 0,8 | 55,6% | 35,3% | 60,9% |
| 2WBABaraże | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 29:51 | 18 | 18,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 53,8% | 0,0% | 80,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 5 | 29:06 | 48 | 9,6 | 3,4 | 1,4 | 0,2 | 0,8 | 42,3% | 33,3% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






