LeszekKrzeminski
6INIEMAMOCNI2. Liga · 4WBA
- 2021–2024
- 55 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 21pktw 9 meczach
- 2,3pktna mecz
- 0,9zbna mecz
- 0,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 174 min | 19:17 |
| Punkty | 21 | 2,3 |
| Zbiórki | 8 | 0,9 |
| — w ataku | 1 | 0,1 |
| — w obronie | 7 | 0,8 |
| Asysty | 5 | 0,6 |
| Przechwyty | 1 | 0,1 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 3 | 0,3 |
| Przewinienia | 13 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 0,1 |
| Ocena (EFF) | 13 | 1,4 |
- 29,6%FG8 z 27 z gry
- 29,4%3P5 z 17 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 8 | 27 | 29,6% |
| Rzuty za dwa | 3 | 10 | 30,0% |
| Rzuty za trzy | 5 | 17 | 29,4% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach INIEMAMOCNI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 maj 2024 | P63 : 73 | 18:16 | 10 | 1 | 0 | |
| 21 kwi 2024 | P76 : 92 | 32:53 | 3 | 1 | 0 | |
| 14 kwi 2024 | P79 : 87 | 18:53 | 3 | 1 | 0 | |
| 7 kwi 2024 | P69 : 81 | 22:41 | 0 | 1 | 0 | |
| 24 mar 2024 | Z69 : 66 | 18:30 | 0 | 2 | 3 | |
| 17 mar 2024 | P69 : 88 | 18:04 | 3 | 0 | 1 | |
| 3 mar 2024 | Z83 : 79 | 18:06 | 0 | 1 | 0 | |
| 25 lut 2024 | Z70 : 64 | 14:24 | 0 | 1 | 1 | |
| 18 lut 2024 | Z71 : 57 | 11:43 | 2 | 0 | 0 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2024 · 55 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 9 | 19:17 | 21 | 2,3 | 0,9 | 0,6 | 0,1 | 0,0 | 29,6% | 29,4% | — |
| 3WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 10 | 21:34 | 24 | 2,4 | 1,0 | 0,8 | 0,2 | 0,0 | 32,1% | 26,1% | — |
| 2WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 9 | 17:03 | 14 | 1,6 | 0,8 | 0,4 | 0,4 | 0,0 | 27,8% | 27,3% | 50,0% |
| 1WBA3. Liga | INIEMAMOCNI | 9 | 26:05 | 43 | 4,8 | 4,0 | 0,6 | 0,9 | 0,2 | 34,0% | 23,1% | 50,0% |
| UNBA 503. Liga | INIEMAMOCNI | 12 | 27:18 | 48 | 4,0 | 1,5 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 28,8% | 22,9% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | INIEMAMOCNI | 6 | 22:09 | 18 | 3,0 | 1,8 | 0,7 | 0,5 | 0,2 | 41,2% | 40,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






