LevOstroverkh
44BLAZERS
- 2024–2026
- 52 mecze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 694pktw karierze
- 13,3pktna mecz
- 4,7zbna mecz
- 2,5astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1676 min | 32:14 |
| Punkty | 694 | 13,3 |
| Zbiórki | 243 | 4,7 |
| — w ataku | 49 | 0,9 |
| — w obronie | 194 | 3,7 |
| Asysty | 131 | 2,5 |
| Przechwyty | 60 | 1,2 |
| Bloki | 35 | 0,7 |
| Straty | 72 | 1,4 |
| Przewinienia | 38 | 0,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 50 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 765 | 14,7 |
- 46,0%FG267 z 580 z gry
- 36,7%3P110 z 300 za trzy
- 79,4%FT50 z 63 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 267 | 580 | 46,0% |
| Rzuty za dwa | 157 | 280 | 56,1% |
| Rzuty za trzy | 110 | 300 | 36,7% |
| Rzuty wolne | 50 | 63 | 79,4% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 13 | 32:22 | 180 | 13,8 | 5,5 | 2,6 | 0,8 | 0,7 | 44,5% | 36,4% | 83,3% |
| 7WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 9 | 36:47 | 161 | 17,9 | 5,1 | 2,9 | 2,2 | 0,2 | 55,3% | 41,7% | 83,3% |
| 6WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 10 | 33:00 | 117 | 11,7 | 5,1 | 3,0 | 0,9 | 1,0 | 38,6% | 28,1% | 91,7% |
| 5WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 7 | 26:30 | 49 | 7,0 | 4,4 | 1,6 | 0,9 | 0,7 | 37,5% | 44,0% | 66,7% |
| 4WBA1. Liga | BLAZERS | 13 | 31:25 | 187 | 14,4 | 3,3 | 2,3 | 1,1 | 0,7 | 49,0% | 38,1% | 70,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






