LevOstroverkh
44BLAZERSLiga Mistrzów · 8WBA
- 2024–2026
- 52 mecze w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 180pktw 13 meczach
- 13,8pktna mecz
- 5,5zbna mecz
- 2,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 421 min | 32:22 |
| Punkty | 180 | 13,8 |
| Zbiórki | 72 | 5,5 |
| — w ataku | 18 | 1,4 |
| — w obronie | 54 | 4,2 |
| Asysty | 34 | 2,6 |
| Przechwyty | 11 | 0,8 |
| Bloki | 9 | 0,7 |
| Straty | 18 | 1,4 |
| Przewinienia | 6 | 0,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 200 | 15,4 |
- 44,5%FG69 z 155 z gry
- 36,4%3P32 z 88 za trzy
- 83,3%FT10 z 12 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 69 | 155 | 44,5% |
| Rzuty za dwa | 37 | 67 | 55,2% |
| Rzuty za trzy | 32 | 88 | 36,4% |
| Rzuty wolne | 10 | 12 | 83,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (8WBA) w barwach BLAZERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | Z74 : 33 | 32:34 | 11 | 6 | 2 | |
| 24 maj 2026 | Z75 : 73 | 34:28 | 9 | 6 | 4 | |
| 17 maj 2026 | Z92 : 34 | 25:53 | 15 | 3 | 1 | |
| 10 maj 2026 | Z88 : 62 | 27:46 | 17 | 7 | 2 | |
| 26 kwi 2026 | Z64 : 60 | 37:25 | 19 | 6 | 1 | |
| 19 kwi 2026 | Z107 : 55 | 30:43 | 13 | 9 | 4 | |
| 12 kwi 2026 | Z81 : 63 | 24:58 | 14 | 1 | 2 | |
| 29 mar 2026 | Z83 : 53 | 24:16 | 8 | 8 | 4 | |
| 22 mar 2026 | Z63 : 41 | 34:46 | 9 | 11 | 3 | |
| 8 mar 2026 | Z70 : 66 | 39:07 | 16 | 1 | 1 | |
| 1 mar 2026 | Z92 : 80 | 30:40 | 17 | 6 | 1 | |
| 22 lut 2026 | Z83 : 73 | 36:25 | 16 | 4 | 6 | |
| 15 lut 2026 | Z63 : 54 | 41:49 | 16 | 4 | 3 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 52 mecze · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 13 | 32:22 | 180 | 13,8 | 5,5 | 2,6 | 0,8 | 0,7 | 44,5% | 36,4% | 83,3% |
| 7WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 9 | 36:47 | 161 | 17,9 | 5,1 | 2,9 | 2,2 | 0,2 | 55,3% | 41,7% | 83,3% |
| 6WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 10 | 33:00 | 117 | 11,7 | 5,1 | 3,0 | 0,9 | 1,0 | 38,6% | 28,1% | 91,7% |
| 5WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 7 | 26:30 | 49 | 7,0 | 4,4 | 1,6 | 0,9 | 0,7 | 37,5% | 44,0% | 66,7% |
| 4WBA1. Liga | BLAZERS | 13 | 31:25 | 187 | 14,4 | 3,3 | 2,3 | 1,1 | 0,7 | 49,0% | 38,1% | 70,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






