LevOstroverkh
26BLAZERSLiga Mistrzów · 7WBA
- 2024–2026
- 52 mecze w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 161pktw 9 meczach
- 17,9pktna mecz
- 5,1zbna mecz
- 2,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 331 min | 36:47 |
| Punkty | 161 | 17,9 |
| Zbiórki | 46 | 5,1 |
| — w ataku | 8 | 0,9 |
| — w obronie | 38 | 4,2 |
| Asysty | 26 | 2,9 |
| Przechwyty | 20 | 2,2 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 20 | 2,2 |
| Przewinienia | 6 | 0,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 1,1 |
| Ocena (EFF) | 182 | 20,2 |
- 55,3%FG63 z 114 z gry
- 41,7%3P25 z 60 za trzy
- 83,3%FT10 z 12 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 63 | 114 | 55,3% |
| Rzuty za dwa | 38 | 54 | 70,4% |
| Rzuty za trzy | 25 | 60 | 41,7% |
| Rzuty wolne | 10 | 12 | 83,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (7WBA) w barwach BLAZERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2026 | P67 : 71 | 37:38 | 15 | 5 | 1 | |
| 7 gru 2025 | Z96 : 73 | 38:52 | 29 | 11 | 2 | |
| 23 lis 2025 | Z83 : 42 | 27:34 | 9 | 4 | 2 | |
| 9 lis 2025 | P59 : 65 | 43:58 | 15 | 2 | 6 | |
| 19 paź 2025 | Z75 : 67 | 28:36 | 14 | 3 | 3 | |
| 12 paź 2025 | Z81 : 76 | 40:45 | 15 | 4 | 2 | |
| 5 paź 2025 | Z92 : 77 | 36:04 | 17 | 5 | 3 | |
| 28 wrz 2025 | Z89 : 52 | 40:40 | 12 | 6 | 3 | |
| 21 wrz 2025 | Z98 : 58 | 36:57 | 35 | 6 | 4 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 52 mecze · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 13 | 32:22 | 180 | 13,8 | 5,5 | 2,6 | 0,8 | 0,7 | 44,5% | 36,4% | 83,3% |
| 7WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 9 | 36:47 | 161 | 17,9 | 5,1 | 2,9 | 2,2 | 0,2 | 55,3% | 41,7% | 83,3% |
| 6WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 10 | 33:00 | 117 | 11,7 | 5,1 | 3,0 | 0,9 | 1,0 | 38,6% | 28,1% | 91,7% |
| 5WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 7 | 26:30 | 49 | 7,0 | 4,4 | 1,6 | 0,9 | 0,7 | 37,5% | 44,0% | 66,7% |
| 4WBA1. Liga | BLAZERS | 13 | 31:25 | 187 | 14,4 | 3,3 | 2,3 | 1,1 | 0,7 | 49,0% | 38,1% | 70,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






