
LukaszBak
15UKS BASKET TARCZYN3. Liga · 8WBA
- 2025–2026
- 35 meczów w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 75pktw 11 meczach
- 6,8pktna mecz
- 4,8zbna mecz
- 3,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 333 min | 30:18 |
| Punkty | 75 | 6,8 |
| Zbiórki | 53 | 4,8 |
| — w ataku | 7 | 0,6 |
| — w obronie | 46 | 4,2 |
| Asysty | 40 | 3,6 |
| Przechwyty | 8 | 0,7 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 23 | 2,1 |
| Przewinienia | 29 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 17 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 96 | 8,7 |
- 38,2%FG29 z 76 z gry
- 30,8%3P8 z 26 za trzy
- 47,4%FT9 z 19 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 29 | 76 | 38,2% |
| Rzuty za dwa | 21 | 50 | 42,0% |
| Rzuty za trzy | 8 | 26 | 30,8% |
| Rzuty wolne | 9 | 19 | 47,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (8WBA) w barwach UKS BASKET TARCZYN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | Z88 : 81 | 34:17 | 9 | 3 | 2 | |
| 24 maj 2026 | P53 : 64 | 32:52 | 7 | 6 | 2 | |
| 17 maj 2026 | Z87 : 81 | 36:31 | 11 | 5 | 3 | |
| 9 maj 2026 | Z109 : 61 | 29:46 | 8 | 6 | 7 | |
| 25 kwi 2026 | Z73 : 38 | 34:13 | 8 | 3 | 2 | |
| 19 kwi 2026 | Z86 : 72 | 34:32 | 9 | 2 | 7 | |
| 12 kwi 2026 | Z56 : 28 | 23:51 | 5 | 3 | 5 | |
| 28 mar 2026 | Z64 : 42 | 26:13 | 6 | 6 | 5 | |
| 8 mar 2026 | Z61 : 59 | 19:51 | 0 | 7 | 3 | |
| 1 mar 2026 | Z62 : 55 | 26:30 | 5 | 4 | 3 | |
| 15 lut 2026 | P43 : 62 | 34:45 | 7 | 8 | 1 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 35 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | UKS BASKET TARCZYN | 4 | 24:30 | 7 | 1,8 | 2,8 | 3,3 | 1,3 | 0,0 | 23,1% | 16,7% | — |
| 8WBA3. Liga | UKS BASKET TARCZYN | 11 | 30:18 | 75 | 6,8 | 4,8 | 3,6 | 0,7 | 0,0 | 38,2% | 30,8% | 47,4% |
| 8WBABaraże | UKS BASKET TARCZYN | 1 | 30:38 | 6 | 6,0 | 8,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | — | — |
| 7WBA3. Liga | UKS BASKET TARCZYN | 9 | 41:21 | 80 | 8,9 | 6,0 | 3,8 | 1,8 | 0,1 | 29,7% | 13,5% | 37,5% |
| 6WBA3. Liga | UKS BASKET TARCZYN | 10 | 29:19 | 36 | 3,6 | 2,6 | 3,4 | 1,1 | 0,1 | 24,1% | 9,5% | 53,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






