LukaszBaszczak
22NIE DAJ ZA TRZY2. Liga · 1WBA
- 2021–2026
- 131 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 2 drużyny
- 54pktw 8 meczach
- 6,8pktna mecz
- 4,4zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 216 min | 26:57 |
| Punkty | 54 | 6,8 |
| Zbiórki | 35 | 4,4 |
| — w ataku | 10 | 1,3 |
| — w obronie | 25 | 3,1 |
| Asysty | 10 | 1,3 |
| Przechwyty | 4 | 0,5 |
| Bloki | 7 | 0,9 |
| Straty | 10 | 1,3 |
| Przewinienia | 16 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 69 | 8,6 |
- 45,1%FG23 z 51 z gry
- 18,8%3P3 z 16 za trzy
- 62,5%FT5 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 23 | 51 | 45,1% |
| Rzuty za dwa | 20 | 35 | 57,1% |
| Rzuty za trzy | 3 | 16 | 18,8% |
| Rzuty wolne | 5 | 8 | 62,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (1WBA) w barwach NIE DAJ ZA TRZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 gru 2022 | P55 : 57 | 31:31 | 2 | 4 | 2 | |
| 11 gru 2022 | Z89 : 82 | 18:33 | 14 | 2 | 1 | |
| 3 gru 2022 | Z61 : 41 | 29:06 | 0 | 2 | 0 | |
| 20 lis 2022 | Z79 : 59 | 29:15 | 7 | 4 | 2 | |
| 13 lis 2022 | Z84 : 80 | 30:37 | 10 | 6 | 2 | |
| 6 lis 2022 | P62 : 68 | 24:25 | 5 | 3 | 2 | |
| 15 paź 2022 | Z87 : 71 | 33:47 | 9 | 12 | 1 | |
| 2 paź 2022 | Z63 : 55 | 18:25 | 7 | 2 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 131 meczów · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 3 | 25:11 | 16 | 5,3 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 70,0% | 0,0% | 100,0% |
| 9WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 4 | 33:02 | 44 | 11,0 | 8,0 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 42,9% | 33,3% | 50,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 7 | 21:05 | 25 | 3,6 | 1,7 | 0,9 | 0,0 | 0,1 | 38,1% | 25,0% | 57,1% |
| 8WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 8 | 38:19 | 77 | 9,6 | 7,5 | 2,1 | 0,8 | 0,3 | 40,8% | 33,3% | 56,3% |
| 7WBA1. Liga | POST PRIME | 12 | 25:29 | 80 | 6,7 | 4,4 | 1,4 | 0,6 | 0,5 | 40,0% | 17,6% | 73,9% |
| 7WBA3. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 11 | 35:04 | 174 | 15,8 | 9,2 | 2,7 | 1,6 | 1,0 | 49,7% | 9,1% | 74,3% |
| 7WBABaraże | NIE DAJ ZA TRZY | 1 | 31:37 | 20 | 20,0 | 4,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 61,5% | 25,0% | 75,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 8 | 24:39 | 44 | 5,5 | 3,1 | 0,9 | 0,6 | 0,3 | 33,3% | 16,7% | 55,6% |
| 6WBA3. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 10 | 36:00 | 154 | 15,4 | 7,0 | 2,2 | 1,5 | 0,8 | 49,2% | 27,8% | 69,2% |
| 5WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 7 | 24:24 | 43 | 6,1 | 3,1 | 1,0 | 0,7 | 0,6 | 38,3% | 18,2% | 83,3% |
| 5WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 10 | 36:19 | 147 | 14,7 | 8,7 | 0,9 | 0,7 | 1,3 | 46,8% | 22,9% | 75,0% |
| 5WBABaraże | NIE DAJ ZA TRZY | 1 | 39:19 | 27 | 27,0 | 10,0 | 0,0 | 0,0 | 4,0 | 54,2% | 25,0% | 0,0% |
| 4WBA1. Liga | POST PRIME | 9 | 17:42 | 54 | 6,0 | 3,4 | 0,1 | 0,3 | 0,6 | 35,6% | 20,0% | 81,8% |
| 3WBA1. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 9 | 23:17 | 77 | 8,6 | 4,8 | 1,0 | 0,7 | 0,4 | 44,4% | 25,0% | 72,7% |
| 2WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 6 | 27:03 | 42 | 7,0 | 4,0 | 1,5 | 0,7 | 0,3 | 45,0% | 28,6% | 66,7% |
| 1WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 8 | 26:57 | 54 | 6,8 | 4,4 | 1,3 | 0,5 | 0,9 | 45,1% | 18,8% | 62,5% |
| UNBA 502. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 7 | 38:58 | 84 | 12,0 | 8,1 | 2,1 | 1,3 | 0,4 | 43,4% | 11,1% | 52,6% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 10 | 36:33 | 140 | 14,0 | 7,1 | 1,9 | 0,9 | 0,7 | 37,9% | 31,4% | 73,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






