LukaszBlesznowski
12AMBITNI AMATORZY3. Liga · 2WBA
- 2020–2023
- 52 mecze w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 176pktw 9 meczach
- 19,6pktna mecz
- 9,6zbna mecz
- 2,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 373 min | 41:26 |
| Punkty | 176 | 19,6 |
| Zbiórki | 86 | 9,6 |
| — w ataku | 30 | 3,3 |
| — w obronie | 56 | 6,2 |
| Asysty | 22 | 2,4 |
| Przechwyty | 15 | 1,7 |
| Bloki | 4 | 0,4 |
| Straty | 29 | 3,2 |
| Przewinienia | 4 | 0,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 34 | 3,8 |
| Ocena (EFF) | 157 | 17,4 |
- 40,0%FG70 z 175 z gry
- 17,6%3P12 z 68 za trzy
- 66,7%FT24 z 36 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 70 | 175 | 40,0% |
| Rzuty za dwa | 58 | 107 | 54,2% |
| Rzuty za trzy | 12 | 68 | 17,6% |
| Rzuty wolne | 24 | 36 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (2WBA) w barwach AMBITNI AMATORZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 maj 2023 | Z70 : 41 | 31:56 | 20 | 16 | 3 | |
| 13 maj 2023 | P85 : 105 | 35:47 | 18 | 8 | 2 | |
| 23 kwi 2023 | P56 : 64 | 48:00 | 20 | 9 | 2 | |
| 16 kwi 2023 | P56 : 134 | 39:01 | 18 | 8 | 0 | |
| 19 mar 2023 | P67 : 68 | 44:25 | 20 | 6 | 2 | |
| 12 mar 2023 | Z80 : 56 | 43:34 | 21 | 15 | 2 | |
| 5 mar 2023 | P56 : 58 | 43:07 | 20 | 10 | 4 | |
| 4 lut 2023 | P85 : 115 | 39:07 | 20 | 5 | 5 | |
| 29 sty 2023 | P40 : 108 | 48:00 | 19 | 9 | 2 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2023 · 52 mecze · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 9 | 41:26 | 176 | 19,6 | 9,6 | 2,4 | 1,7 | 0,4 | 40,0% | 17,6% | 66,7% |
| 1WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 11 | 33:47 | 186 | 16,9 | 6,5 | 1,4 | 2,6 | 1,0 | 48,3% | 34,0% | 66,7% |
| UNBA 503. Liga | AMBITNI AMATORZY | 10 | 41:51 | 184 | 18,4 | 6,3 | 1,8 | 1,6 | 0,3 | 38,5% | 29,6% | 84,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | AMBITNI AMATORZY | 5 | 47:31 | 118 | 23,6 | 5,4 | 1,2 | 1,8 | 1,2 | 39,6% | 30,0% | 59,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | AMBITNI AMATORZY | 5 | 38:24 | 97 | 19,4 | 6,6 | 0,4 | 1,4 | 0,2 | 39,3% | 17,2% | 66,7% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | AMBITNI AMATORZY | 12 | 43:05 | 133 | 11,1 | 7,3 | 1,3 | 1,6 | 0,3 | 31,1% | 14,8% | 80,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






