29 stycznia 2023, 12:003. Liga, sezon 2WBAWBA ARENA - BOISKO B
SKY TATTOO RADOMgospodarzwynik 108 do 40
AMBITNI AMATORZYgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bartek Zuk | 10 | 22:19 | 22 | 7 | 9 | 77,8% | 2 | 4 | 5 | 5 | 100,0% | 3 | 4 | 75,0% | 5 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 24 | 42 |
| Maciej Pawlak | 30 | 22:52 | 15 | 5 | 9 | 55,6% | 2 | 2 | 3 | 7 | 42,9% | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 17 | 34 |
| Hubert Strzelec | 0 | 22:38 | 15 | 6 | 11 | 54,5% | 3 | 5 | 3 | 6 | 50,0% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 5 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 20 | 28 |
| Szymon Piskorz | 9 | 20:55 | 14 | 7 | 7 | 100,0% | 7 | 7 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 20 | 33 |
| Tomasz Derleta | 13 | 21:30 | 12 | 4 | 9 | 44,4% | 2 | 3 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 11 | 30 |
| Aleks Czajka | 37 | 22:55 | 8 | 3 | 5 | 60,0% | 2 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 50,0% | 6 | 1 | 5 | 4 | 3 | 1 | 4 | 1 | 1 | 15 | 33 |
| Filip Czubak | 69 | 14:10 | 6 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 4 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 8 | 3 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 11 | 13 |
| Seweryn Kryczka | 1 | 20:31 | 6 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 3 | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 4 | 50,0% | 3 | 1 | 2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 3 | 12 | 34 |
| Hubert Platos | 2 | 17:37 | 6 | 2 | 7 | 28,6% | 0 | 4 | 2 | 3 | 66,7% | 0 | 0 | — | 9 | 3 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 12 | 18 |
| Krzysztof Katus | 99 | 16:33 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 34 |
| Michal Majewski | 5 | 20:04 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 3 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 2 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 20 |
| Konrad Lis | 7 | 17:49 | 0 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 3 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 21 |
| Razem | — | 239:53 | 108 | 40 | 79 | 50,6% | 24 | 43 | 16 | 36 | 44,4% | 12 | 16 | 75,0% | 52 | 17 | 35 | 31 | 15 | 2 | 12 | 13 | 11 | 153 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lukasz Blesznowski | 12 | 48:00 | 19 | 7 | 24 | 29,2% | 5 | 10 | 2 | 14 | 14,3% | 3 | 3 | 100,0% | 9 | 1 | 8 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 12 | -68 |
| Aliriza Demirelli | 13 | 43:01 | 13 | 5 | 14 | 35,7% | 4 | 10 | 1 | 4 | 25,0% | 2 | 6 | 33,3% | 10 | 4 | 6 | 2 | 2 | 4 | 3 | 3 | 4 | 15 | -54 |
| Daniel Wisniewski | 44 | 39:36 | 6 | 2 | 10 | 20,0% | 1 | 6 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 3 | 0 | 2 | 1 | -63 |
| Rafal Mackowiak | 0 | 41:17 | 2 | 1 | 7 | 14,3% | 1 | 4 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 5 | 0 | 1 | -6 | -60 |
| Jakub Kurcewicz | 22 | 27:10 | 0 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | 4 | 0 | -8 | -40 |
| Miroslaw Turos | 5 | 40:55 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 | 0 | 3 | 4 | 3 | 4 | -55 |
| Razem | — | 239:59 | 40 | 15 | 62 | 24,2% | 11 | 36 | 4 | 26 | 15,4% | 6 | 11 | 54,5% | 26 | 5 | 21 | 12 | 8 | 4 | 20 | 11 | 13 | 18 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | SKY TATTOO RADOM | AMBITNI AMATORZY |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4824/43 · 55,8%, lepszy wynik | 2211/36 · 30,6% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 4816/36 · 44,4%, lepszy wynik | 124/26 · 15,4% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1212/16 · 75,0%, lepszy wynik | 66/11 · 54,5% |
| Zbiórki w obronie | 35, lepszy wynik | 21 |
| Zbiórki w ataku | 17, lepszy wynik | 5 |
| Asysty | 31, lepszy wynik | 12 |
| Przechwyty | 15, lepszy wynik | 8 |
| Straty mniej = lepiej | 12, lepszy wynik | 20 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 29 stycznia 2023
- 12:00
TEAM EUROPE
CROSS JEANS LIT59:41 - 13:15
OSTAP RUSZTOWANIA
HUTNIK WARSZAWA90:85 - 13:15
NIE DAJ ZA TRZY
VABANK65:61 - 14:30
BLAZERS
POLIBUDA61:72 - 14:30
HAWAJSKI SNIEG
LITERY53:83 - 15:45
SHTOPKE BASKET
NTL46:64 - 15:45
SAHEL
HOMIES79:75 - 17:00
BC LITUANICA
THUNDER FALCONS69:67 - 17:00
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE
WARSAW GREEN GOOSE100:36 - 18:15
RUN'N GUN
NLB84:54 - 18:15
BASKET KOCJANA
TEKOpro38:82 - 19:30
ORLY TEMIDY
BAT MOCY47:62 - 20:45
AVENGA
GET WOW TEAM83:70






