
LukaszDabrowski
23MJSWISH BALLERS2. Liga · 8WBA
- 2024–2026
- 31 meczów w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 151pktw 8 meczach
- 18,9pktna mecz
- 5,8zbna mecz
- 4,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 329 min | 41:10 |
| Punkty | 151 | 18,9 |
| Zbiórki | 46 | 5,8 |
| — w ataku | 6 | 0,8 |
| — w obronie | 40 | 5,0 |
| Asysty | 35 | 4,4 |
| Przechwyty | 14 | 1,8 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 20 | 2,5 |
| Przewinienia | 12 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 35 | 4,4 |
| Ocena (EFF) | 159 | 19,9 |
- 46,4%FG52 z 112 z gry
- 31,0%3P13 z 42 za trzy
- 82,9%FT34 z 41 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 52 | 112 | 46,4% |
| Rzuty za dwa | 39 | 70 | 55,7% |
| Rzuty za trzy | 13 | 42 | 31,0% |
| Rzuty wolne | 34 | 41 | 82,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (8WBA) w barwach MJSWISH BALLERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | P47 : 77 | 44:22 | 17 | 7 | 3 | |
| 24 maj 2026 | P44 : 66 | 38:40 | 14 | 4 | 2 | |
| 17 maj 2026 | Z72 : 58 | 35:57 | 19 | 7 | 8 | |
| 10 maj 2026 | Z62 : 50 | 40:49 | 17 | 10 | 3 | |
| 26 kwi 2026 | Z81 : 71 | 44:37 | 34 | 6 | 10 | |
| 19 kwi 2026 | P61 : 62 | 36:45 | 14 | 1 | 2 | |
| 28 mar 2026 | P65 : 68 | 48:00 | 15 | 2 | 5 | |
| 15 lut 2026 | Z52 : 49 | 40:07 | 21 | 9 | 2 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 31 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 8 | 41:10 | 151 | 18,9 | 5,8 | 4,4 | 1,8 | 0,0 | 46,4% | 31,0% | 82,9% |
| 7WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 7 | 41:52 | 100 | 14,3 | 4,4 | 3,7 | 1,3 | 0,0 | 46,5% | 31,8% | 61,4% |
| 6WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 8 | 44:57 | 131 | 16,4 | 2,8 | 3,3 | 1,8 | 0,1 | 39,8% | 26,7% | 82,2% |
| 5WBA3. Liga | MJSWISH BALLERS | 7 | 35:24 | 79 | 11,3 | 3,4 | 3,7 | 0,7 | 0,0 | 44,1% | 35,3% | 62,5% |
| 5WBABaraże | MJSWISH BALLERS | 1 | 38:22 | 24 | 24,0 | 1,0 | 7,0 | 1,0 | 1,0 | 50,0% | 30,0% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






