ŁukaszJaworowski
22PUMY BETONU1. Liga · 7WBA
- 2024–2026
- 39 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 76pktw 8 meczach
- 9,5pktna mecz
- 3,9zbna mecz
- 2,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 259 min | 32:23 |
| Punkty | 76 | 9,5 |
| Zbiórki | 31 | 3,9 |
| — w ataku | 9 | 1,1 |
| — w obronie | 22 | 2,8 |
| Asysty | 20 | 2,5 |
| Przechwyty | 8 | 1,0 |
| Bloki | 3 | 0,4 |
| Straty | 13 | 1,6 |
| Przewinienia | 15 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 79 | 9,9 |
- 38,6%FG27 z 70 z gry
- 37,8%3P17 z 45 za trzy
- 62,5%FT5 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 27 | 70 | 38,6% |
| Rzuty za dwa | 10 | 25 | 40,0% |
| Rzuty za trzy | 17 | 45 | 37,8% |
| Rzuty wolne | 5 | 8 | 62,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (7WBA) w barwach PUMY BETONU. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 gru 2025 | Z63 : 57 | 31:08 | 3 | 4 | 2 | |
| 30 lis 2025 | Z68 : 51 | 25:48 | 17 | 6 | 2 | |
| 16 lis 2025 | Z56 : 42 | 25:41 | 6 | 4 | 3 | |
| 9 lis 2025 | P59 : 72 | 42:53 | 3 | 6 | 2 | |
| 26 paź 2025 | P59 : 81 | 27:30 | 4 | 2 | 1 | |
| 19 paź 2025 | Z65 : 46 | 36:58 | 15 | 2 | 2 | |
| 5 paź 2025 | P63 : 64 | 33:58 | 15 | 2 | 4 | |
| 21 wrz 2025 | Z73 : 65 | 35:10 | 13 | 5 | 4 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 39 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 2 | 39:01 | 15 | 7,5 | 9,0 | 3,5 | 1,5 | 0,0 | 25,0% | 14,3% | 100,0% |
| 8WBA1. Liga | PUMY BETONU | 10 | 35:14 | 74 | 7,4 | 3,5 | 2,4 | 1,1 | 0,0 | 33,8% | 29,6% | 80,0% |
| 7WBA1. Liga | PUMY BETONU | 8 | 32:23 | 76 | 9,5 | 3,9 | 2,5 | 1,0 | 0,4 | 38,6% | 37,8% | 62,5% |
| 6WBA2. Liga | PUMY BETONU | 10 | 33:34 | 125 | 12,5 | 4,7 | 2,9 | 0,5 | 0,1 | 47,4% | 46,3% | 88,9% |
| 5WBA2. Liga | PUMY BETONU | 8 | 37:22 | 73 | 9,1 | 5,6 | 3,5 | 1,4 | 0,4 | 43,5% | 15,2% | 66,7% |
| 4WBA3. Liga | PUMY BETONU | 1 | 29:07 | 2 | 2,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 33,3% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






