Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 39,7%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 47,1%
- 35,8%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 44,3%
- 35,8%Udział trójek w rzutach z gryliga: 36,6%
Średnia ligi to średnia z 139 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (7WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 19najwięcej punktówz ORLY TEMIDY, 27 wrz 2025
- 6najwięcej zbiórekz POST PRIME, 18 paź 2025
- 4najwięcej asystz POST PRIME, 18 paź 2025
- 16najlepszy mecz (EFF)19 pkt, 2 zb, 3 as — z ORLY TEMIDY, 27 wrz 2025
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 59 meczów · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1763 min | 29:53 |
| Punkty | 536 | 9,1 |
| Zbiórki | 188 | 3,2 |
| — w ataku | 22 | 0,4 |
| — w obronie | 166 | 2,8 |
| Asysty | 137 | 2,3 |
| Przechwyty | 104 | 1,8 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 149 | 2,5 |
| Przewinienia | 177 | 3,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 108 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 436 | 7,4 |
- 36,0%FG197 z 547 z gry
- 26,1%3P43 z 165 za trzy
- 76,7%FT99 z 129 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 197 | 547 | 36,0% |
| Rzuty za dwa | 154 | 382 | 40,3% |
| Rzuty za trzy | 43 | 165 | 26,1% |
| Rzuty wolne | 99 | 129 | 76,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 7+ asyst2 razy · ostatnio z LITERY, 16 kwi 2023
- Mecz 5+ przechwytów3 razy · ostatnio z TEKOpro, 6 paź 2024
- Mecz 4+ trójkiz TEKOpro, 6 paź 2024
- 500 punktówpunktów w karierze: 536
- 50 meczówrozegranych meczów: 58
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 11
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






