MaciejFiziar
6TRZY PLUS JEDEN2. Liga · 7WBA
- 2024–2026
- 48 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 52pktw 9 meczach
- 5,8pktna mecz
- 6,1zbna mecz
- 4,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 309 min | 34:20 |
| Punkty | 52 | 5,8 |
| Zbiórki | 55 | 6,1 |
| — w ataku | 4 | 0,4 |
| — w obronie | 51 | 5,7 |
| Asysty | 41 | 4,6 |
| Przechwyty | 16 | 1,8 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 27 | 3,0 |
| Przewinienia | 15 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 111 | 12,3 |
- 48,0%FG24 z 50 z gry
- 26,7%3P4 z 15 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 24 | 50 | 48,0% |
| Rzuty za dwa | 20 | 35 | 57,1% |
| Rzuty za trzy | 4 | 15 | 26,7% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (7WBA) w barwach TRZY PLUS JEDEN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 gru 2025 | P50 : 72 | 32:13 | 0 | 5 | 2 | |
| 23 lis 2025 | Z64 : 53 | 33:13 | 6 | 5 | 5 | |
| 16 lis 2025 | Z89 : 50 | 26:26 | 5 | 4 | 4 | |
| 8 lis 2025 | P62 : 69 | 43:28 | 14 | 6 | 3 | |
| 25 paź 2025 | Z87 : 77 | 39:28 | 6 | 10 | 8 | |
| 19 paź 2025 | Z56 : 55 | 44:43 | 9 | 11 | 6 | |
| 11 paź 2025 | Z94 : 61 | 18:38 | 0 | 3 | 3 | |
| 5 paź 2025 | Z52 : 41 | 42:49 | 10 | 8 | 3 | |
| 27 wrz 2025 | Z75 : 56 | 27:58 | 2 | 3 | 7 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 48 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | TRZY PLUS JEDEN | 3 | 0:21 | 0 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 8WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 5 | 26:16 | 20 | 4,0 | 3,8 | 3,0 | 1,2 | 0,0 | 60,0% | 33,3% | 25,0% |
| 8WBA2. Liga | TRZY PLUS JEDEN | 12 | 30:39 | 56 | 4,7 | 5,3 | 4,3 | 1,0 | 0,0 | 32,0% | 9,1% | 37,5% |
| 7WBA2. Liga | TRZY PLUS JEDEN | 9 | 34:20 | 52 | 5,8 | 6,1 | 4,6 | 1,8 | 0,0 | 48,0% | 26,7% | — |
| 6WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 5 | 31:11 | 32 | 6,4 | 5,8 | 4,0 | 0,6 | 0,0 | 41,4% | 27,3% | 71,4% |
| 6WBABaraże | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 28:04 | 6 | 6,0 | 9,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 42,9% | 0,0% | — |
| 5WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 5 | 25:31 | 19 | 3,8 | 4,4 | 2,8 | 0,6 | 0,0 | 42,1% | 0,0% | 75,0% |
| 4WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 8 | 36:08 | 79 | 9,9 | 6,8 | 4,8 | 0,9 | 0,1 | 52,8% | 47,8% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






