MaciejJamorski
12TARCHO TERROR2. Liga · 8WBA
- 2023–2026
- 63 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 38pktw 11 meczach
- 3,5pktna mecz
- 2,8zbna mecz
- 0,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 358 min | 32:31 |
| Punkty | 38 | 3,5 |
| Zbiórki | 31 | 2,8 |
| — w ataku | 9 | 0,8 |
| — w obronie | 22 | 2,0 |
| Asysty | 10 | 0,9 |
| Przechwyty | 7 | 0,6 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 8 | 0,7 |
| Przewinienia | 12 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 14 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 38 | 3,5 |
- 27,9%FG12 z 43 z gry
- 20,0%3P5 z 25 za trzy
- 47,4%FT9 z 19 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 12 | 43 | 27,9% |
| Rzuty za dwa | 7 | 18 | 38,9% |
| Rzuty za trzy | 5 | 25 | 20,0% |
| Rzuty wolne | 9 | 19 | 47,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (8WBA) w barwach TARCHO TERROR. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 maj 2026 | P77 : 84 | 30:56 | 3 | 4 | 2 | |
| 16 maj 2026 | Z92 : 76 | 38:07 | 12 | 5 | 1 | |
| 25 kwi 2026 | P81 : 88 | 35:34 | 2 | 2 | 1 | |
| 11 kwi 2026 | P56 : 71 | 32:13 | 3 | 3 | 3 | |
| 28 mar 2026 | P52 : 55 | 40:42 | 0 | 3 | 0 | |
| 22 mar 2026 | P61 : 83 | 48:00 | 2 | 2 | 0 | |
| 14 mar 2026 | P70 : 77 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 mar 2026 | P64 : 73 | 35:08 | 5 | 2 | 0 | |
| 1 mar 2026 | P70 : 79 | 19:58 | 0 | 2 | 2 | |
| 22 lut 2026 | P38 : 71 | 40:46 | 5 | 5 | 0 | |
| 14 lut 2026 | Z72 : 62 | 36:13 | 6 | 3 | 1 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 63 mecze · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 11 | 32:31 | 38 | 3,5 | 2,8 | 0,9 | 0,6 | 0,1 | 27,9% | 20,0% | 47,4% |
| 8WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 48:00 | 6 | 6,0 | 6,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | — |
| 7WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 7 | 38:59 | 31 | 4,4 | 4,9 | 1,4 | 1,0 | 0,0 | 39,3% | 11,1% | 57,1% |
| 6WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 12 | 34:53 | 78 | 6,5 | 3,9 | 1,2 | 1,8 | 0,0 | 43,5% | 16,7% | 54,1% |
| 6WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 26:25 | 2 | 2,0 | 5,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0% | — | 50,0% |
| 5WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 11 | 23:33 | 40 | 3,6 | 2,1 | 1,6 | 1,5 | 0,0 | 44,1% | 31,3% | 55,6% |
| 4WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 9 | 23:17 | 24 | 2,7 | 0,9 | 1,3 | 0,8 | 0,0 | 41,7% | 28,6% | 40,0% |
| 3WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 10 | 24:55 | 27 | 2,7 | 2,2 | 1,2 | 1,1 | 0,0 | 37,9% | 22,2% | 42,9% |
| 3WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 23:07 | 3 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 100,0% | 100,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






