MaciejKulik
41TARGOWEK WARRIORS2. Liga · 9WBA
- 2024–2026
- 44 mecze w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 15pktw 4 meczach
- 3,8pktna mecz
- 6,3zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 121 min | 30:08 |
| Punkty | 15 | 3,8 |
| Zbiórki | 25 | 6,3 |
| — w ataku | 3 | 0,8 |
| — w obronie | 22 | 5,5 |
| Asysty | 5 | 1,3 |
| Przechwyty | 6 | 1,5 |
| Bloki | 1 | 0,3 |
| Straty | 2 | 0,5 |
| Przewinienia | 6 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 41 | 10,3 |
- 40,0%FG6 z 15 z gry
- 30,0%3P3 z 10 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 6 | 15 | 40,0% |
| Rzuty za dwa | 3 | 5 | 60,0% |
| Rzuty za trzy | 3 | 10 | 30,0% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (9WBA) w barwach TARGOWEK WARRIORS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 paź 2026 | Z67 : 61 | 24:10 | 3 | 6 | 3 | |
| 18 paź 2026 | Z83 : 33 | 20:15 | 5 | 4 | 1 | |
| 4 paź 2026 | P29 : 62 | 37:42 | 2 | 10 | 0 | |
| 27 wrz 2026 | Z66 : 48 | 38:25 | 5 | 5 | 1 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 44 mecze · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 4 | 30:08 | 15 | 3,8 | 6,3 | 1,3 | 1,5 | 0,3 | 40,0% | 30,0% | — |
| 8WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 8 | 27:21 | 48 | 6,0 | 5,3 | 1,4 | 1,0 | 0,0 | 34,6% | 34,3% | — |
| 7WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 11 | 27:34 | 49 | 4,5 | 3,5 | 0,9 | 1,3 | 0,5 | 32,0% | 32,3% | 70,0% |
| 6WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 11 | 26:11 | 39 | 3,5 | 6,1 | 0,9 | 0,6 | 0,6 | 33,3% | 20,8% | 40,0% |
| 6WBABaraże | TARGOWEK WARRIORS | 1 | 28:03 | 12 | 12,0 | 6,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 71,4% | 66,7% | 0,0% |
| 5WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 9 | 30:35 | 50 | 5,6 | 5,9 | 1,8 | 1,0 | 0,6 | 36,5% | 40,9% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






