Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 239 min | 34:12 |
| Punkty | 48 | 6,9 |
| Zbiórki | 29 | 4,1 |
| — w ataku | 11 | 1,6 |
| — w obronie | 18 | 2,6 |
| Asysty | 14 | 2,0 |
| Przechwyty | 6 | 0,9 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 11 | 1,6 |
| Przewinienia | 15 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 1,9 |
| Ocena (EFF) | 34 | 4,9 |
- 27,3%FG18 z 66 z gry
- 12,5%3P1 z 8 za trzy
- 73,3%FT11 z 15 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 18 | 66 | 27,3% |
| Rzuty za dwa | 17 | 58 | 29,3% |
| Rzuty za trzy | 1 | 8 | 12,5% |
| Rzuty wolne | 11 | 15 | 73,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (UNBA 50) w barwach BAT MOCY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 cze 2022 | P72 : 98 | 48:00 | 13 | 2 | 4 | |
| 29 maj 2022 | P63 : 66 | 37:28 | 10 | 8 | 3 | |
| 22 maj 2022 | P47 : 69 | 35:49 | 4 | 6 | 5 | |
| 24 kwi 2022 | P55 : 60 | 32:40 | 4 | 6 | 0 | |
| 10 kwi 2022 | P72 : 87 | 20:04 | 0 | 2 | 0 | |
| 3 kwi 2022 | P47 : 56 | 32:58 | 9 | 2 | 1 | |
| 6 mar 2022 | P53 : 61 | 32:22 | 8 | 3 | 1 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2023 · 30 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA1. Liga | BAT MOCY | 8 | 27:50 | 46 | 5,8 | 3,3 | 3,4 | 0,8 | 0,1 | 30,8% | 50,0% | 90,9% |
| 2WBABaraże | BAT MOCY | 1 | 32:49 | 1 | 1,0 | 5,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 50,0% |
| 1WBA1. Liga | BAT MOCY | 7 | 28:46 | 50 | 7,1 | 3,7 | 2,3 | 0,9 | 0,1 | 35,2% | 33,3% | 75,0% |
| UNBA 501. Liga | BAT MOCY | 7 | 34:12 | 48 | 6,9 | 4,1 | 2,0 | 0,9 | 0,0 | 27,3% | 12,5% | 73,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | BAT MOCY | 7 | 29:58 | 44 | 6,3 | 2,9 | 1,9 | 1,6 | 0,3 | 41,9% | 0,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






