MaciejStaszewski
3NIE DAJ ZA TRZY2. Liga · UNBA 50
- 2021–2026
- 114 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 5 drużyn
- 56pktw 4 meczach
- 14,0pktna mecz
- 13,3zbna mecz
- 4,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 177 min | 44:20 |
| Punkty | 56 | 14,0 |
| Zbiórki | 53 | 13,3 |
| — w ataku | 20 | 5,0 |
| — w obronie | 33 | 8,3 |
| Asysty | 16 | 4,0 |
| Przechwyty | 5 | 1,3 |
| Bloki | 6 | 1,5 |
| Straty | 9 | 2,3 |
| Przewinienia | 4 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 15 | 3,8 |
| Ocena (EFF) | 96 | 24,0 |
- 44,7%FG21 z 47 z gry
- 0,0%3P0 z 7 za trzy
- 73,7%FT14 z 19 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 21 | 47 | 44,7% |
| Rzuty za dwa | 21 | 40 | 52,5% |
| Rzuty za trzy | 0 | 7 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 14 | 19 | 73,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (UNBA 50) w barwach NIE DAJ ZA TRZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 maj 2022 | P71 : 79 | 48:00 | 16 | 13 | 3 | |
| 21 maj 2022 | P62 : 77 | 43:38 | 18 | 11 | 3 | |
| 15 maj 2022 | Z74 : 49 | 42:10 | 8 | 18 | 4 | |
| 8 maj 2022 | Z106 : 75 | 43:30 | 14 | 11 | 6 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 114 meczów · 11 sezonów · 5 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 5 | 35:04 | 31 | 6,2 | 6,2 | 1,0 | 0,2 | 1,6 | 31,3% | 14,3% | 55,6% |
| 8WBA2. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 12 | 38:03 | 156 | 13,0 | 8,8 | 2,3 | 0,3 | 0,4 | 48,7% | 25,0% | 56,3% |
| 8WBABaraże | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 31:28 | 4 | 4,0 | 6,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 40,0% | 0,0% | 0,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 14 | 34:05 | 85 | 6,1 | 8,5 | 1,4 | 0,4 | 0,5 | 43,9% | 16,7% | 37,5% |
| 7WBA1. Liga | POST PRIME | 14 | 31:07 | 108 | 7,7 | 8,0 | 2,0 | 0,5 | 0,4 | 44,0% | 45,0% | 51,4% |
| 6WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 5 | 28:30 | 23 | 4,6 | 2,6 | 0,4 | 0,2 | 0,2 | 40,0% | 33,3% | 85,7% |
| 5WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 9 | 38:36 | 85 | 9,4 | 7,7 | 1,8 | 0,4 | 0,6 | 43,1% | 0,0% | 67,6% |
| 4WBA1. Liga | POST PRIME | 14 | 38:04 | 190 | 13,6 | 7,2 | 2,0 | 0,9 | 0,4 | 55,2% | 0,0% | 70,0% |
| 3WBA1. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 13 | 40:30 | 186 | 14,3 | 10,8 | 3,0 | 0,8 | 1,3 | 47,6% | 20,0% | 67,7% |
| 2WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 12 | 43:59 | 217 | 18,1 | 14,3 | 4,7 | 0,6 | 1,0 | 54,2% | 25,7% | 75,0% |
| 1WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 10 | 40:46 | 187 | 18,7 | 12,2 | 1,5 | 0,7 | 1,0 | 48,5% | 28,1% | 80,0% |
| UNBA 502. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 4 | 44:20 | 56 | 14,0 | 13,3 | 4,0 | 1,3 | 1,5 | 44,7% | 0,0% | 73,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | RUN'N GUN | 1 | 32:43 | 6 | 6,0 | 9,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 16,7% | 50,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






