MaciejStaszewski
13NIE DAJ ZA TRZY2. Liga · 2WBA
- 2021–2026
- 114 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 5 drużyn
- 217pktw 12 meczach
- 18,1pktna mecz
- 14,3zbna mecz
- 4,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 528 min | 43:59 |
| Punkty | 217 | 18,1 |
| Zbiórki | 172 | 14,3 |
| — w ataku | 34 | 2,8 |
| — w obronie | 138 | 11,5 |
| Asysty | 56 | 4,7 |
| Przechwyty | 7 | 0,6 |
| Bloki | 12 | 1,0 |
| Straty | 37 | 3,1 |
| Przewinienia | 19 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 57 | 4,8 |
| Ocena (EFF) | 344 | 28,7 |
- 54,2%FG77 z 142 z gry
- 25,7%3P9 z 35 za trzy
- 75,0%FT54 z 72 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 77 | 142 | 54,2% |
| Rzuty za dwa | 68 | 107 | 63,6% |
| Rzuty za trzy | 9 | 35 | 25,7% |
| Rzuty wolne | 54 | 72 | 75,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (2WBA) w barwach NIE DAJ ZA TRZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 cze 2023 | Z74 : 61 | 48:00 | 16 | 12 | 6 | |
| 28 maj 2023 | Z72 : 57 | 48:00 | 19 | 13 | 2 | |
| 14 maj 2023 | Z57 : 41 | 45:31 | 15 | 12 | 4 | |
| 23 kwi 2023 | Z20 : 0 | 48:00 | 15 | 19 | 2 | |
| 16 kwi 2023 | Z78 : 59 | 44:22 | 17 | 18 | 8 | |
| 1 kwi 2023 | Z82 : 54 | 32:31 | 13 | 9 | 7 | |
| 25 mar 2023 | P64 : 68 | 40:25 | 8 | 6 | 6 | |
| 19 mar 2023 | Z88 : 56 | 41:32 | 13 | 20 | 5 | |
| 12 mar 2023 | Z75 : 69 | 48:00 | 28 | 17 | 7 | |
| 4 mar 2023 | Z93 : 88 | 48:00 | 27 | 19 | 5 | |
| 4 lut 2023 | P61 : 68 | 47:25 | 22 | 12 | 1 | |
| 29 sty 2023 | Z65 : 61 | 36:00 | 24 | 15 | 3 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 114 meczów · 11 sezonów · 5 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 5 | 35:04 | 31 | 6,2 | 6,2 | 1,0 | 0,2 | 1,6 | 31,3% | 14,3% | 55,6% |
| 8WBA2. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 12 | 38:03 | 156 | 13,0 | 8,8 | 2,3 | 0,3 | 0,4 | 48,7% | 25,0% | 56,3% |
| 8WBABaraże | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 31:28 | 4 | 4,0 | 6,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 40,0% | 0,0% | 0,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 14 | 34:05 | 85 | 6,1 | 8,5 | 1,4 | 0,4 | 0,5 | 43,9% | 16,7% | 37,5% |
| 7WBA1. Liga | POST PRIME | 14 | 31:07 | 108 | 7,7 | 8,0 | 2,0 | 0,5 | 0,4 | 44,0% | 45,0% | 51,4% |
| 6WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 5 | 28:30 | 23 | 4,6 | 2,6 | 0,4 | 0,2 | 0,2 | 40,0% | 33,3% | 85,7% |
| 5WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 9 | 38:36 | 85 | 9,4 | 7,7 | 1,8 | 0,4 | 0,6 | 43,1% | 0,0% | 67,6% |
| 4WBA1. Liga | POST PRIME | 14 | 38:04 | 190 | 13,6 | 7,2 | 2,0 | 0,9 | 0,4 | 55,2% | 0,0% | 70,0% |
| 3WBA1. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 13 | 40:30 | 186 | 14,3 | 10,8 | 3,0 | 0,8 | 1,3 | 47,6% | 20,0% | 67,7% |
| 2WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 12 | 43:59 | 217 | 18,1 | 14,3 | 4,7 | 0,6 | 1,0 | 54,2% | 25,7% | 75,0% |
| 1WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 10 | 40:46 | 187 | 18,7 | 12,2 | 1,5 | 0,7 | 1,0 | 48,5% | 28,1% | 80,0% |
| UNBA 502. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 4 | 44:20 | 56 | 14,0 | 13,3 | 4,0 | 1,3 | 1,5 | 44,7% | 0,0% | 73,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | RUN'N GUN | 1 | 32:43 | 6 | 6,0 | 9,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 16,7% | 50,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






