MaciejStaszewski
31HONEY BADGERS BIALOLEKA2. Liga · 8WBA
- 2021–2026
- 114 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 5 drużyn
- 156pktw 12 meczach
- 13,0pktna mecz
- 8,8zbna mecz
- 2,3astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 53,7%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 47,3%
- 51,3%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 45,1%
- 20,5%Udział trójek w rzutach z gryliga: 36,7%
Średnia ligi to średnia z 188 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 2. Liga (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 4punktów w końcówkachw 6 wyrównanych meczach · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- 50,0%z gry w końcówkach3 z 6 rzutów z gry
- 100,0%wolne w końcówkach1 z 1 rzutów wolnych
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 37 / 67 | 55,2% | 48,5% |
| Półdystans | 15 / 26 | 57,7% | 43,9% |
| Za trzy | 6 / 24 | 25,0% | 27,7% |
| Razem z gry | 58 / 117 | 49,6% | 40,0% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 24najwięcej punktówz NIE DAJ ZA TRZY, 11 kwi 2026
- 15najwięcej zbiórekz DRUZYNA WYBUCH, 28 lut 2026
- 7najwięcej asystz DRUZYNA WYBUCH, 28 lut 2026
- 26najlepszy mecz (EFF)12 pkt, 15 zb, 7 as — z DRUZYNA WYBUCH, 28 lut 2026
- 33 mecze z 10+ pkt z rzęduseria trwa
- 22 mecze z 20+ pktz 12 rozegranych
- 4double-doubledwie z trzech: punkty, zbiórki, asysty po 10+
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 114 meczów · 11 sezonów · 5 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 4271 min | 37:28 |
| Punkty | 1334 | 11,7 |
| Zbiórki | 1052 | 9,2 |
| — w ataku | 309 | 2,7 |
| — w obronie | 743 | 6,5 |
| Asysty | 255 | 2,2 |
| Przechwyty | 65 | 0,6 |
| Bloki | 82 | 0,7 |
| Straty | 226 | 2,0 |
| Przewinienia | 212 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 380 | 3,3 |
| Ocena (EFF) | 1859 | 16,3 |
- 47,6%FG491 z 1031 z gry
- 24,4%3P40 z 164 za trzy
- 65,7%FT312 z 475 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 491 | 1031 | 47,6% |
| Rzuty za dwa | 451 | 867 | 52,0% |
| Rzuty za trzy | 40 | 164 | 24,4% |
| Rzuty wolne | 312 | 475 | 65,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 15+ zbiórek14 razy · ostatnio z DRUZYNA WYBUCH, 28 lut 2026
- Mecz 7+ asyst4 razy · ostatnio z DRUZYNA WYBUCH, 28 lut 2026
- Mecz 4+ trójkiz THUNDER FALCONS, 23 paź 2022
- Double-double38 razy · ostatnio z TARGOWEK, 27 wrz 2026
- 1000 punktówpunktów w karierze: 1334
- 50 meczówrozegranych meczów: 114
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 11
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
BANKSTERS12 mar 202328pkt17zb7as43eff
HOMIES4 mar 202327pkt19zb5as40eff
INIEMAMOCNI16 kwi 202317pkt18zb8as38eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






