Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 292 min | 26:32 |
| Punkty | 80 | 7,3 |
| Zbiórki | 23 | 2,1 |
| — w ataku | 4 | 0,4 |
| — w obronie | 19 | 1,7 |
| Asysty | 21 | 1,9 |
| Przechwyty | 4 | 0,4 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 33 | 3,0 |
| Przewinienia | 8 | 0,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 47 | 4,3 |
- 38,0%FG30 z 79 z gry
- 30,8%3P12 z 39 za trzy
- 88,9%FT8 z 9 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 30 | 79 | 38,0% |
| Rzuty za dwa | 18 | 40 | 45,0% |
| Rzuty za trzy | 12 | 39 | 30,8% |
| Rzuty wolne | 8 | 9 | 88,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (4WBA) w barwach HOMIES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 cze 2024 | P69 : 85 | 22:00 | 2 | 2 | 1 | |
| 9 cze 2024 | P41 : 56 | 16:43 | 0 | 0 | 1 | |
| 8 cze 2024 | Z77 : 56 | 17:58 | 2 | 0 | 0 | |
| 11 maj 2024 | P69 : 126 | 33:34 | 7 | 2 | 4 | |
| 21 kwi 2024 | P64 : 84 | 41:37 | 17 | 4 | 1 | |
| 14 kwi 2024 | P62 : 65 | 27:26 | 14 | 3 | 2 | |
| 7 kwi 2024 | Z88 : 56 | 24:41 | 6 | 1 | 3 | |
| 17 mar 2024 | Z56 : 39 | 20:15 | 5 | 3 | 1 | |
| 9 mar 2024 | Z70 : 65 | 29:41 | 8 | 3 | 1 | |
| 25 lut 2024 | Z60 : 48 | 34:57 | 12 | 3 | 4 | |
| 18 lut 2024 | Z68 : 62 | 23:03 | 7 | 2 | 3 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 161 meczów · 13 sezonów · 7 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | FASOLKI | 4 | 36:23 | 27 | 6,8 | 4,8 | 2,3 | 1,8 | 0,0 | 23,7% | 14,3% | 75,0% |
| 9WBA3. Liga | PARTIZANI | 4 | 33:00 | 47 | 11,8 | 2,0 | 2,5 | 1,0 | 0,3 | 59,4% | 50,0% | 66,7% |
| 8WBA2. Liga | FASOLKI | 10 | 36:21 | 99 | 9,9 | 3,6 | 3,6 | 1,1 | 0,0 | 33,1% | 27,4% | 50,0% |
| 7WBA2. Liga | FASOLKI | 7 | 36:16 | 57 | 8,1 | 3,6 | 4,1 | 0,7 | 0,1 | 44,2% | 40,0% | 50,0% |
| 6WBA2. Liga | FASOLKI | 8 | 37:28 | 102 | 12,8 | 3,6 | 2,1 | 1,8 | 0,3 | 44,0% | 31,8% | 80,0% |
| 6WBA3. Liga | TEKOpro | 8 | 41:35 | 98 | 12,3 | 3,8 | 5,0 | 1,6 | 0,4 | 37,9% | 20,8% | 90,9% |
| 5WBA1. Liga | FASOLKI | 10 | 35:35 | 103 | 10,3 | 3,4 | 1,9 | 0,4 | 0,0 | 34,4% | 24,0% | 71,4% |
| 5WBA2. Liga | MLK BASKET | 10 | 27:21 | 48 | 4,8 | 3,6 | 1,7 | 0,6 | 0,2 | 43,1% | 10,0% | 66,7% |
| 5WBABaraże | FASOLKI | 1 | 48:00 | 2 | 2,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 12,5% | 0,0% | — |
| 4WBA2. Liga | FASOLKI | 10 | 32:15 | 103 | 10,3 | 3,9 | 1,9 | 0,7 | 0,4 | 41,5% | 22,2% | 75,0% |
| 4WBA3. Liga | HOMIES | 11 | 26:32 | 80 | 7,3 | 2,1 | 1,9 | 0,4 | 0,2 | 38,0% | 30,8% | 88,9% |
| 3WBA2. Liga | FASOLKI | 11 | 30:34 | 98 | 8,9 | 2,5 | 1,8 | 1,5 | 0,0 | 44,3% | 25,5% | 100,0% |
| 3WBA3. Liga | HOMIES | 8 | 38:26 | 103 | 12,9 | 3,0 | 3,3 | 1,1 | 0,1 | 42,1% | 34,2% | 90,9% |
| 2WBA2. Liga | HOMIES | 8 | 33:15 | 81 | 10,1 | 3,0 | 2,3 | 1,1 | 0,1 | 37,0% | 36,8% | 100,0% |
| 2WBA3. Liga | WARSAW SHARKS | 6 | 30:12 | 83 | 13,8 | 4,0 | 1,8 | 1,2 | 0,2 | 55,0% | 45,2% | 100,0% |
| 2WBABaraże | HOMIES | 1 | 38:16 | 12 | 12,0 | 4,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 45,5% | 14,3% | 50,0% |
| 1WBA3. Liga | WARSAW SHARKS | 11 | 33:54 | 134 | 12,2 | 5,1 | 2,8 | 1,5 | 0,2 | 47,2% | 22,6% | 66,7% |
| UNBA 503. Liga | WARSAW SHARKS | 9 | 33:21 | 94 | 10,4 | 5,9 | 2,3 | 1,0 | 0,4 | 40,6% | 20,7% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WARSAW SHARKS | 5 | 41:45 | 83 | 16,6 | 2,8 | 2,6 | 3,6 | 0,6 | 42,0% | 26,7% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WARSAW SHARKS | 4 | 35:49 | 71 | 17,8 | 3,3 | 1,5 | 1,3 | 0,0 | 41,7% | 38,9% | 53,8% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | Psychobasket Warszawa | 6 | 45:28 | 65 | 10,8 | 8,2 | 3,2 | 1,7 | 0,8 | 26,1% | 7,3% | 80,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | Psychobasket Warszawa | 9 | 23:58 | 41 | 4,6 | 3,7 | 1,2 | 0,9 | 0,0 | 20,6% | 21,7% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






