9 marca 2024, 16:153. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO B
HOMIESgospodarzwynik 70 do 65
SOFTSWISS BASKETBALLgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Radoslaw Blachno | 7 | 40:22 | 24 | 7 | 13 | 53,8% | 6 | 9 | 1 | 4 | 25,0% | 9 | 9 | 100,0% | 6 | 2 | 4 | 4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 8 | 30 | 8 |
| Ireneusz Gornicki | 21 | 38:25 | 12 | 3 | 9 | 33,3% | 0 | 3 | 3 | 6 | 50,0% | 3 | 6 | 50,0% | 6 | 0 | 6 | 3 | 1 | 0 | 3 | 2 | 3 | 10 | 11 |
| Andrzej Zych | 3 | 24:16 | 10 | 5 | 8 | 62,5% | 5 | 8 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 6 | -4 |
| Michal Lupienko | 16 | 30:18 | 8 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 7 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 8 | 1 | 7 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 11 | 4 |
| Maciej Truszkowski | 24 | 29:41 | 8 | 3 | 8 | 37,5% | 2 | 5 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 5 |
| Marek Luto | 10 | 13:49 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | -7 |
| Wojciech Rybak | 45 | 24:00 | 2 | 0 | 6 | 0,0% | 0 | 5 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 1 | 7 |
| Tomasz Sancewicz | 2 | 25:46 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 5 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 8 | 8 |
| Bartlomiej Skoczny | 15 | 13:19 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -7 |
| Razem | — | 239:56 | 70 | 24 | 57 | 42,1% | 19 | 42 | 5 | 15 | 33,3% | 17 | 23 | 73,9% | 35 | 7 | 28 | 16 | 7 | 0 | 9 | 17 | 18 | 80 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yauheni Vasilevski | 17 | 40:53 | 22 | 8 | 8 | 100,0% | 8 | 8 | 0 | 0 | — | 6 | 9 | 66,7% | 10 | 3 | 7 | 0 | 4 | 1 | 0 | 4 | 6 | 34 | -6 |
| Danila Navitski | 41 | 38:22 | 13 | 5 | 13 | 38,5% | 2 | 4 | 3 | 9 | 33,3% | 0 | 0 | — | 3 | 2 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 13 | -10 |
| Ihar Todosienko | 7 | 43:34 | 12 | 5 | 13 | 38,5% | 4 | 6 | 1 | 7 | 14,3% | 1 | 3 | 33,3% | 7 | 0 | 7 | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | 4 | 11 | -7 |
| Yury Gerasimovich | 20 | 10:31 | 7 | 3 | 4 | 75,0% | 2 | 3 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | 3 |
| Mark Sinitskiy | 0 | 33:45 | 6 | 1 | 8 | 12,5% | 1 | 6 | 0 | 2 | 0,0% | 4 | 6 | 66,7% | 5 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 |
| Yauheni Bowa | 23 | 15:31 | 3 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 1 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 7 |
| Sergey Guschin | 5 | 44:34 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 3 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 9 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 8 | -7 |
| Dmitry Uharenka | 8 | 4:40 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | 1 |
| Alexandr Volkov | 3 | 8:05 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | -7 |
| Razem | — | 239:55 | 65 | 24 | 56 | 42,9% | 18 | 33 | 6 | 23 | 26,1% | 11 | 18 | 61,1% | 31 | 6 | 25 | 18 | 6 | 2 | 9 | 18 | 17 | 74 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | HOMIES | SOFTSWISS BASKETBALL |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3819/42 · 45,2% | 3618/33 · 54,5%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 155/15 · 33,3%, lepszy wynik | 186/23 · 26,1% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1717/23 · 73,9%, lepszy wynik | 1111/18 · 61,1% |
| Zbiórki w obronie | 28, lepszy wynik | 25 |
| Zbiórki w ataku | 7, lepszy wynik | 6 |
| Asysty | 16 | 18, lepszy wynik |
| Przechwyty | 7, lepszy wynik | 6 |
| Straty mniej = lepiej | 9 | 9 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






